«فیلم برادران سوپر ماریو» پخش جریانی خود را اعلام کرد
اخبار سینما

«فیلم برادران سوپر ماریو» پخش جریانی خود را اعلام کرد

حداقل در حال حاضر – خواهیم دید چه چیزی باربی این کار را در هفته های آینده انجام می دهد – پرفروش ترین فیلم سال 2023 است فیلم برادران سوپر ماریو. اقتباس از بازی کلاسیک نینتندو برعکس بازی اصلی 1993 بود برادران سوپر ماریو فیلم تقریباً از هر نظر: انیمیشن به جای لایو اکشن، عمیقاً به بازی های نینتندو به جای عجیب و غریب وفادار است، و به جای یک شکست بدنام، یک ضربه غول پیکر. این فیلم تا به امروز 574 میلیون دلار در اکران ایالات متحده و 1.3 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

با نزدیک شدن به پایان اکران سینمایی این فیلم، این فیلم اکنون به سمت پخش خواهد رفت. از آنجایی که این یک محصول یونیورسال است، شما فقط می‌توانید فیلم را حداقل برای کوتاه‌مدت در Peacock از NBCUniversal پخش کنید.

بیشتر بخوانید: بررسی ما را بخوانید فیلم برادران سوپر ماریو

این فیلم‌های جذاب با صدای کریس پرت در نقش ماریو، آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس هلو، جک بلک در نقش بوسر، چارلی دی در نقش لوئیجی و ست روگن در نقش دانکی کونگ به صدا در می‌آیند. داستان تقریباً همان چیزی است که شما از یک انتظار دارید سوپر ماریو فیلم: ماریو و لوئیجی برادران لوله کشی با حس های بسیار عجیب و غریب مد هستند که لوله ای به قلمرو قارچ مکیده می شوند. لوئیجی توسط Bowser گرفتار می شود و ماریو با شاهزاده خانم همکاری می کند تا او را پس بگیرد تا بتوانند به بروکلین بازگردند.

اگرچه نقدها خیره کننده نبودند، اما مطمئناً بهتر از باب هاسکینز بودند برادران سوپر ماریوو تماشاگران، به‌ویژه بچه‌های جوان، به این فیلم واکنش نشان دادند. اکنون این فیلم پرفروش ترین فیلم تمام دوران است که بر اساس یک بازی ویدیویی ساخته شده است. هیچ دنباله‌ای به‌طور رسمی اعلام نشده است، اما صحنه پس از ساخت فیلم، یکی را آزار داد. داده شده فیلم برادران سوپر ماریو موفقیت مالی عظیم، تنها پس از پایان یافتن اعتصابات نویسندگان و بازیگران به نظر می رسد مسئله ای زمان باشد.

فیلم برادران سوپر ماریو پخش به طور انحصاری در Peacock در 3 آگوست آغاز می شود.

تمام تخم مرغ های عید پاک نینتندو مدرسه قدیمی در فیلم برادران سوپر ماریو

فیلم برادران سوپر ماریو با تماس های قبلی به تاریخچه نینتندو بارگیری می شود. چند تا از آنها را دیدید؟

منبع

Home
Account
Cart
Search