«جن‌گیر» با اولین تریلر «باور» بازمی‌گردد
اخبار سینما

«جن‌گیر» با اولین تریلر «باور» بازمی‌گردد

پاییز امسال، 50 سال از زمانی که جهان برای اولین بار از سوپ نخود و راه پله های بلند واشنگتن دی سی ترسید می گذرد. آن تاریخ انتشار نسخه اصلی بود جن گیر، که به یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های ترسناک تمام دوران تبدیل شد، و فرنچایزی را راه‌اندازی کرد که اکنون برای مخاطبان مدرن از سر گرفته می‌شود – به جای راه‌اندازی مجدد مفهوم، یک اثر میراثی.

فیلم جدید، جن گیر: مؤمن، یک جفت دختر جدید را دنبال می کند که با شرارت های نامقدس مختلف تسخیر می شوند. یکی از پدران دخترها با بازی لزلی اودوم جونیور، کریس مک نیل از الن برستین را برای کمک به خدمت می گیرد. کریس مادر ریگان بود، دختر کوچکی (با بازی لیندا بلر) که در فیلم اصلی تسخیر شده بود. جن گیر.

اولین تریلر فیلم کار مناسبی را برای ایجاد مقدمات و اتصال به نسخه اصلی انجام می دهد. جن گیر. (از آن کلاسیک نیز استفاده می کند جن گیر تریلر پیانو را نیز می توانید در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: 10 بدترین کلیشه فیلم های ترسناک

این اولین است جن گیر این فیلم از دو پیش درآمد متفاوت که به عنوان یک تولید طولانی و پر دردسر ساخته شد و سپس در سال های 2004 و 2005 منتشر شد. مؤمنکارگردان فیلم مردی است که تجربه زیادی در زمینه آثار ترسناک دارد: دیوید گوردون گرین که اخیراً سه گانه ای را به پایان رسانده است. هالووین فیلم هایی که داستان اسلشر اصلی را ادامه دادند.

اینجاست جن گیر: مؤمنخلاصه رسمی:

از زمان مرگ همسر باردارش در زلزله هائیتی 12 سال پیش، ویکتور فیلدینگ (برنده تونی و نامزد جایزه اسکار، لزلی اودوم جونیور؛ یک شب در میامی، همیلتون) دخترشان، آنجلا (لیدیا جوت، دختران خوب) را به تنهایی بزرگ کرده است. اما وقتی آنجلا و دوستش کاترین (اولیویا مارکوم تازه وارد) در جنگل ناپدید می شوند و سه روز بعد بدون هیچ خاطره ای از اتفاقی که برایشان افتاده است بازمی گردند، زنجیره ای از اتفاقات رخ می دهد که ویکتور را مجبور می کند تا با نادری از شیطان روبرو شود و در وحشت و ناامیدی خود به دنبال تنها کسی زنده باشد که قبلاً شاهد چیزی شبیه به مک نیل بوده است.

خوب، توصیف او به عنوان “تنها فرد زنده” با تجربه جن گیری به گمانم نشان می دهد که آیا قرار است لیندا بلر یا ریگان را در این فیلم ببینیم. اما شاید این یک بازاریابی جعلی باشد.

جن گیر: مؤمن قرار است از 13 اکتبر در سینماها اکران شود.

بهترین دنباله های ساخته نشده توسط کارگردان فیلم اصلی

منبع

Home
Account
Cart
Search