غرفه نمادین «Beetlejuice» از مجموعه دنباله به سرقت رفت
اخبار سینما

غرفه نمادین «Beetlejuice» از مجموعه دنباله به سرقت رفت

پس از دهه ها توسعه، آب سوسک 2 بالاخره اتفاق می افتد ایده های زیادی در مورد اینکه یک دنباله می تواند چگونه باشد، وجود داشت، از جمله در یک نقطه مفهومی که شخصیت عنوان تعطیلات خوب و آرامی را در هاوایی داشته باشد. خوشبختانه، استودیو در نهایت به این طرح فکر کرد.

تجسم فعلی (و امیدوارم نهایی) از آب سوسک 2 فیلمبرداری را قبل از اعتصاب در شهر کوچک ایست کورینث، ورمونت آغاز کرد. به نظر می رسد که تیم برتون کارگردان و ستاره مایکل کیتون واقعاً می خواهند دنباله آن تا حد ممکن به فیلم اول وفادار باشد، از جمله استفاده از برخی وسایل نمادین از فیلم اصلی – مانند مجسمه عجیب و غریب و عنکبوتی که در اوج فیلم ظاهر می شود.

به دلیل اعتصابات، دستگاه‌ها نشسته‌اند و منتظر از سرگیری تولید هستند. زمانی در اواسط جولای، مشخص شد که دو وسیله اصلی ناپدید شده اند. یکی از آنها یک تیر چراغ بزرگ بود که روی آن یک کدو حلوایی قرار داشت. دومی آن مجسمه غیرقابل انکار از فیلم اصلی بود.

پلیس ایالت ورمونت در توییتر به مردم اطلاع داد که در جستجوی این قطعات هستند و از کسی پرسید که آیا کسی اطلاعاتی در مورد اینکه ممکن است به کجا رسیده باشد، دارد.

بیشتر بخوانید: قطعات اصلی آب سوسک که تاریخ فوق العاده ای دارند

ظاهراً تیر چراغ در یک وانت بار رانده شده بود که به سرعت با سرعت بالا بلند شد. مجسمه می توانست به همان شیوه توسط همان افراد دزدیده شود، یا می توانست کاملاً نامربوط باشد. در هر صورت، امیدوارم موارد را بتوان پیدا کرد.

آب سوسک 2 در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ 6 سپتامبر 2024 برنامه ریزی شده است.

جوک در اصل آب سوسک که در عاقبت پرواز نخواهد کرد

این گنگ ها ساخته اند آب سوسک به یک کمدی کلاسیک اما از زمانی که فیلم اصلی منتشر شد، زمان تغییر کرده است…

منبع

Home
Account
Cart
Search