صحنه برهنه فلورانس پوگ اوپنهایمر با پوشش CGI خارج از کشور
اخبار سینما

صحنه برهنه فلورانس پوگ اوپنهایمر با پوشش CGI خارج از کشور

برای فیلمی در مورد فیزیکدانان نظری و خلق اولین بمب اتمی، در فیلم کریستوفر نولان تمایلات جنسی وجود دارد. اوپنهایمر مطمئنا بیشتر از چیزی که انتظار داشتم! این ممکن است بخش کوچکی داشته باشد اوپنهایمرمجموع گیشه افتتاحیه چشمگیر آخر هفته، که شامل حدود 80.5 میلیون دلار در ایالات متحده است. شما باید به مردم آنچه می خواهند بدهید.

محتوای بزرگسالان در فیلم شامل چندین صحنه جنسی بین جی رابرت اوپنهایمر از کیلین مورفی و ژان تاتلاک فلورانس پوگ است. اما به گفته برخی از بینندگان، حداقل یکی از این صحنه ها در برخی مناطق بین المللی از جمله هند متمرکز شده است. در صحنه مورد بحث، تاتلاک Pugh کاملا برهنه روی یک صندلی نشسته و گفتگوی پس از ازدواج با اوپنهایمر را انجام می دهد. در این نسخه ویرایش شده، یک لباس مشکی CGI برای پوشاندن بدن Pugh اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های NC-17 و X-Rated تا به حال

مطابق با تنوعمانند بسیاری از فیلم‌هایی که دارای رابطه جنسی آشکار یا برهنگی هستند، منابع نزدیک به [Oppenheimer] تایید کنید، آن صحنه‌ها برای تضمین اکران در کشورهایی مانند هند و خاورمیانه سانسور شده‌اند که اجازه نمی‌دهند این نوع محتوا در سینما پخش شود.»

این اولین باری نیست که یک صحنه برهنه با اضافه شدن لباس‌های CGI سانسور می‌شود. شاید بدنام ترین نمونه در مورد پل ورهوفن رخ داد دختران نشان می دهد، کلاسیک اردوگاه دهه 90 که رتبه کمیاب NC-17 را برای یک تولید بزرگ هالیوود برای برهنگی و تمایلات جنسی کسب کرد. برای اینکه بتوانیم نشان دهیم دختران نشان می دهد در تلویزیون کابلی، یک شبکه در واقع لباس زیر CGI را به شخصیت های برهنه اضافه کرد. بود اثری بسیار گیج کننده و عمیقاً متقاعدکننده. (اگر فکر می کردید دختران نشان می دهد قبلا خنده دار بود، این یک کمدی پر سر و صدا در این نسخه است.)

اوپنهایمر اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند. در ایالات متحده، حداقل، هیچ لباس CGI اضافه نشده است.

هر فیلم کریستوفر نولان، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search