راب توماس از Matchbox Twenty واکنش "باربی" خود را فاش می کند
اخبار سینما

راب توماس از Matchbox Twenty واکنش “باربی” خود را فاش می کند

پست زیر حاوی اسپویل های جزئی برای باربی است.

یکی از سکانس های برجسته گرتا گرویگ باربی – یکی از مواردی که مطمئناً در افسانه ها به عنوان یکی از فریبکاران نهایی فرهنگ دهه 90 باقی خواهد ماند – زمانی است که کن رایان گاسلینگ و یک لشکر دیگر از کن ها، باربی مارگوت رابی (و باربی دیگر) را با اجرای صمیمانه آهنگ رادیویی Matchbox Twenty “Push” سرنا می دهند. این یک سکانس خنده دار است – و دقیقاً آهنگ یا گروه را در جذاب ترین نور نشان نمی دهد.

پس نظر راب توماس از Matchbox Twenty در مورد این سکانس چیست؟ توماس گفت ایالات متحده آمریکا امروز او زمانی که برای اولین بار ضربه کوبنده ماتل را شنید، کمی نگران بود باربی از آهنگی استفاده می‌کرد که دست بزرگی در نوشتن داشت. در اینجا چند قطعه متحرک وجود دارد. اول از همه، Matchbox Twenty یک کیسه بوکس موسیقی بسیار بزرگ دهه 90 بوده است. ثانیاً، این آهنگ در مورد رابطه‌ای نوشته شده بود که توماس در آن احساس می‌کرد از نظر عاطفی دستکاری شده است. همانطور که گفته شد، فیلم در نهایت از این آهنگ برای تأثیرگذاری عالی استفاده کرد، و همه چیز به طرز شگفت انگیزی خوب ترجمه می شود.

Barbie_AN_220627_00241.dng
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: بهترین میم های باربنهایمر

همانطور که توماس گفته است USA Today

وقتی برای باربی تماس گرفتم، آنها به من گفتند، “کن کنار آتش است، او آهنگ را می نوازد و این گروه مورد علاقه اش است.” بنابراین من این کار را انجام دادم که فکر می‌کردم نقش این شوخی را داشته باشم، و با آن خوب بودم. من پوست کلفتی دارم اما جولی گرینوالد (از آتلانتیک رکوردز) یکی دو ماه پیش به هالیوود بول آمد. او به‌تازگی فیلم را دیده بود و می‌گفت: «تو با عشق به کن و عاشق «فشار» از آن بیرون آمدی.» و من می‌گفتم «اوه. بسیار خوب، واقعا خوب است!

توماس همچنین گفت که گرویگ “برای همیشه یکی از دلگیرهای من بوده است، تا جایی که یک بار در هواپیما بودم و به همسرم زنگ زدم، “عزیزم، گرتا گرویگ تازه وارد هواپیما شد، خدای من.” بنابراین فقط این واقعیت که از علاقه من به گرتا کم نکرد، حتی بهتر است.»

باربی اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند. ما کاملاً انتظار داریم که اجرای کنایه‌آمیز نوار کارائوکه «Push» در ماه‌های آینده سر به فلک بکشد.

فیلم های غافلگیر کننده که در همان روز اکران شدند

این فیلم‌ها در همان روز در سینماها اکران شدند و به سینمافیل‌ها این امکان را می‌دادند که اول آن را تماشا کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search