«باربی» بزرگترین افتتاحیه آخر هفته 2023 را داشت
اخبار سینما

«باربی» بزرگترین افتتاحیه آخر هفته 2023 را داشت

خوب در یک سطح، هر دو نیمه باربنهایمر برنده بودند. هر دو فیلم نقدهای خوبی دریافت کردند، هر دو فیلم درآمد زیادی داشتند.

اما در یک سطح عمیق تر و واقعی تر، باربی برنده بود پس از ارسال بزرگ‌ترین پیش‌نمایش پنجشنبه ۲۰۲۳، بزرگترین تعطیلات آخر هفته را داشت هر فیلم 2023 با فروش 155 میلیون دلاری در ایالات متحده. که نه تنها بزرگتر از اوپنهایمر، آن بزرگتر است Guardians of the Galaxy Vol. 3، Spider-Man: Across the Spider-Verseو رکورددار قبلی در سال، فیلم برادران سوپر ماریو (که در آوریل با 146.3 میلیون دلار افتتاح شد). باربی هزینه ساخت آن 145 میلیون دلار گزارش شده است، بنابراین به نظر می رسد که برنده مالی بزرگی برای برادران وارنر و متل، سازندگان عروسک های باربی و تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

باربی 182 میلیون دلار دیگر در سراسر جهان به دست آورد. ترکیبی، که باعث می شود باربی بزرگترین تعطیلات آخر هفته برای یک فیلم از یک کارگردان زن. (گرتا گرویگ، در این مورد.)

بیشتر بخوانید: برنده واقعی آخر هفته باربنهایمر مخاطب است

هنوز اوپنهایمر اصلاً آخر هفته بدی نداشتم. در واقع، برای یک فیلم بیوگرافی سه ساعته درباره یک دانشمند بداخلاق، به طرز خارق العاده ای خوب عمل کرد. تنها در آخر هفته در ایالات متحده 80.5 میلیون دلار به علاوه 93 میلیون دلار دیگر در خارج از کشور به دست آورد.

هر دو فیلم در میان منتقدان و بینندگان محبوبیت نشان داده اند – که به هر دو فیلم در CinemaScore رتبه “A” داده اند. این رتبه‌بندی باید به‌ویژه برای گرتا گرویگ، که موفق به کسب رتبه‌ای شد، معتبر باشد باربی فیلمی که ایده عروسک باربی را مورد بازجویی قرار می دهد – و گاهی آشکارا باربی و دنیای صورتی عجیبش را به سخره می گیرد – و آن را به یک موفقیت تجاری و انتقادی تبدیل می کند.

فیلم ها! مردم هنوز آنها را دوست دارند!

فیلم های غافلگیر کننده که در همان روز اکران شدند

این فیلم‌ها در همان روز در سینماها اکران شدند و به سینمافیل‌ها این امکان را می‌دادند که اول آن را تماشا کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search