"Dune 2" ممکن است به دلیل اعتصابات به تعویق بیفتد
اخبار سینما

“Dune 2” ممکن است به دلیل اعتصابات به تعویق بیفتد

در حالی که تعداد زیادی فیلم موردانتظار در افق وجود دارد، تلماسه: قسمت دوم ممکن است مشتاقانه ترین مورد از همه آنها باشد. اما شاید باید کمی بیشتر صبر کنیم. در نتیجه اعتصابات SAG-AFTRA و WGA در حال انجام، مجلات مجلل مطبوعاتی و اولین نمایش فرش قرمز تقریباً به حالت تعلیق درآمده است. معمولاً وقتی یک فیلم اکران می شود، همه بازیگران درگیر به انجام کارهای تبلیغاتی، مصاحبه ها، رویدادها و البته خود شب اکران می پردازند. در نتیجه اعتصاب، آنها به صراحت از انجام این کار منع شده اند. تبلیغ هر نوع کار گذشته یا آینده ساخته شده توسط شرکتی که اتحادیه علیه آن اعتصاب می کند، یک نه بزرگ است.

مطابق با تنوع، برادران وارنر در حال بررسی مهاجرت هستند تلماسه: قسمت دوم تا سال 2024 در نتیجه اعتصابات و چالش هایی که در تبلیغ فیلم ها ایجاد می شود. نگران‌کننده‌تر این است که طبق گزارش‌ها، Warners در حال بررسی انتقال است چندین از فیلم های آینده آن در سال 2023 اکثر آنها، مانند آکوامن و پادشاهی گمشده، تلماسه: قسمت دوم، و رنگ بنفش قرار است در نوامبر یا دسامبر منتشر شود. اگر استودیو فکر نمی کند که اعتصاب تا آن زمان به پایان می رسد، این اعتصاب طولانی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: 10 فیلم علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

این بسیار محتمل است که استودیوهای دیگر نیز از اینجا پیروی کنند. بین مارولز، ناپلئون و دیگران، استودیوها واقعاً نمی توانند بدون بازاریابی مناسب پروژه ها را اجرا کنند. اگر بازیگران نتوانند وظایف تبلیغاتی معمول خود را انجام دهند، تاخیر در مقایسه با از دست دادن میلیون‌ها دلار بالقوه در باکس آفیس، هزینه کمی است.

از هم اکنون، تلماسه: قسمت دوم قرار است در 3 نوامبر 2023 منتشر شود. ممکن است تغییر کند.

فیلم های غافلگیر کننده که در همان روز اکران شدند

این فیلم‌ها در همان روز در سینماها اکران شدند و به سینمافیل‌ها این امکان را می‌دادند که اول آن را تماشا کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search