چگونه "باربی" آن شلیک پاهای قوسی ویروسی را انجام داد
اخبار سینما

چگونه “باربی” آن شلیک پاهای قوسی ویروسی را انجام داد

حالا که باربی به نظر می رسد مانند یک ضربه هیولا است، منصفانه است که بپرسیم: فقط چه چیزی بود که مردم را به خود جذب کرد و باعث شد تصمیم بگیرند که باید این چیز را در یک تئاتر ببینند؟ را باربی نام مطمئناً کارهای سنگین را انجام داد، و ظاهر کلی فیلم که اسباب‌بازی‌های کلاسیک باربی را به دنیایی در اندازه واقعی خود تبدیل کرد، مطمئناً کمک کرد.

اما نقشی را که تریلرهای هوشمندانه فیلم بازی می‌کنند، و به‌ویژه آن عکس ویروسی از باربی که از پاشنه پا بیرون می‌آید و پایش قوس کامل خود را حفظ می‌کند، نادیده نگیرید، درست مانند عروسک‌های واقعی باربی که وقتی لوازم جانبی کفش‌شان را در می‌آورید، انجام می‌دهند. همانطور که معلوم شد، این هیچ ترفند دو پا یا CGI نبود. مارگو رابی در یک مصاحبه اخیر دقیقاً نحوه انجام این کار را فاش کرد باربی این شات چشمگیر اما بسیار ساده را کشید.

رابی توضیح داد: «بالا رفتم، تکه‌های چسبناک کوچکی روی زمین برای کفش‌ها داشتیم تا از پا در نیایند، بنابراین می‌توانم پاهایم را از آن‌ها بیرون بیاورم». و من مثل یک میله نگه داشتم. اما همین. مثل تسمه یا هر چیز دیگری نبود. من فقط راه افتادم یه جورایی به نوار بالای دوربین چسبید و بیرون رفت.»

بیشتر بخوانید: چرا آخر هفته باربنهایمر برای همه عاشقان فیلم عالی است

در مجموع، رابی گفت که فقط هشت مورد طول می کشد تا دقیقاً درست شود.

باید بگویم، با دیدن فیلم، حدس می‌زدم که چیزی بیش از این‌ها وجود دارد، آیا این پلتفرمی بود که او روی آن پا گذاشت و سپس به صورت دیجیتالی در پست‌تولید پاک شد، آیا نوعی پاشنه پاشنه‌ای که او پوشیده بود و آن‌ها بریده بودند. جواب منفی! او فقط همانجا ایستاده بود، روی میله ای برای حمایت نگه داشت و آن را میخکوب کرد. این واقعاً بازیگری عالی است، حدس می‌زنم. و این چیزی است که مردم را به تئاتر می آورد.

باربی اکنون در سینماها است

فیلم های غافلگیر کننده که در همان روز اکران شدند

این فیلم‌ها در همان روز در سینماها اکران شدند و به سینمافیل‌ها این امکان را می‌دادند که اول آن را تماشا کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search