لیگ عدالت با گودزیلا و کنگ مبارزه خواهد کرد
اخبار سینما

لیگ عدالت با گودزیلا و کنگ مبارزه خواهد کرد

دی سی به تازگی یک رویداد کراس اوور بزرگ را اعلام کرده است. Justice League با تعدادی کایجو از Legendary’s Monsterverse روبرو خواهد شد. دی سی، لجندری و توهو همگی با یکدیگر همکاری می کنند تا این مسابقه عظیم را به واقعیت تبدیل کنند. این مجموعه هفت شماره ای پاییز امسال وارد قفسه فروشگاه ها می شود.

خلاصه رسمی آرک به شرح زیر است:

این مبارزه به عنوان یک درگیری معمولی بین Justice League و Legion of Doom شروع می شود که دیوار بین دنیاها شکسته می شود … با ظهور گودزیلا، کونگ و MonsterVerse در زمین دی سی! آنچه در پی خواهد آمد، یک نزاع در مقیاس و ویرانی بی سابقه خواهد بود!

بیشتر بخوانید: گودزیلا اکنون کانال تلویزیونی 24 ساعته خود را دارد

جیم لی، رئیس دی سی در کامیک کان سن دیگو صحبت کرد تا اشتیاق خود را برای این پروژه به اشتراک بگذارد.

به‌عنوان یک طرفدار کمیک، هیچ چیز سرگرم‌کننده‌تر و هیجان‌انگیزتر از کاوش در موقعیت‌های شگفت‌انگیز «چه می‌شد» نیست که هنگام عبور هواداران از همدیگر ایجاد می‌شود! در این مورد، این مسابقه ای از بزرگترین سوپر قهرمانان جهان در لیگ عدالت است که نه تنها با پادشاه هیولاها – گودزیلا – بلکه خود کونگ قدرتمند را نیز درگیر می کنند! این یک نبرد بی‌معنای متقاطع است، دهه‌ها در حال ساخت است، و هیچ طرفدار کمیک صادقی نمی‌خواهد آن را از دست بدهد!

را لیگ عدالت در مقابل گودزیلا در مقابل کنگ سریال کمیک توسط برایان بوچلاتو نوشته و کریستین دوس تصویرگری خواهد کرد. فیلم بعدی هیولا، Godzilla x Kong: The New Empire قرار است در 15 مارس 2024 در سینماها اکران شود. این فیلم توسط برادران وارنر اکران خواهد شد – همان شرکتی که مالک دی سی کامیکس و لیگ عدالت است.

کمیک های دی سی که نمی توانند به فیلم های دی سی تبدیل شوند

این عناوین محبوب DC Comics هرگز نمی توانند فیلم های DC خود را داشته باشند. (متاسف.)

منبع

Home
Account
Cart
Search