«باربی» بزرگترین روز افتتاحیه در سینماهای سال 2023 را داشت
اخبار سینما

«باربی» بزرگترین روز افتتاحیه در سینماهای سال 2023 را داشت

باربی بزرگ است. مانند، Barbie Ultimate DreamHouse بزرگ.

پس از اولین شب اکران در سینماها، این فیلم تاکنون رکوردی در گیشه به دست آورده است. به گفته برادران وارنر، این فیلم در اکران اولیه پیش نمایش در روز پنجشنبه 22.3 میلیون دلار فروش داشته است. این بهترین مجموع باکس آفیس پنج شنبه برای هر فیلمی در سال 2023 تاکنون بوده است Guardians of the Galaxy Vol. 3 و 17.5 میلیون دلار آن در پنجشنبه زمانی که آن فیلم مارول در ماه مارس در سینماها اکران شد.

باربی در حال حاضر انتظار می‌رود در آخر هفته افتتاحیه آن بیش از 100 میلیون دلار در سینماها بسازد.

بیشتر بخوانید: بهترین میم های باربنهایمر

این با وجود رقابت بزرگی از فیلم جدید کریستوفر نولان است اوپنهایمر، که در پنجشنبه شب 10.5 میلیون دلار فروش داشت و انتظار می رود در کل آخر هفته حدود 50 میلیون دلار درآمد داشته باشد. در حالی که ماه‌ها درباره افتتاحیه هر دو فیلم در یک روز بحث می‌شد، اکنون به نظر می‌رسد که «باربنهایمر» به جلب توجه زیادی کمک کرده است. هر دو فیلم هایی که به نظر می رسد در مسیر تبدیل شدن به دو تا از بزرگترین فیلم های تابستانی هستند.

را باربی این فیلم مدت‌ها پیش آمده است و چندین کارگردان، نویسنده و ستاره‌های بالقوه را در طول سال‌ها پشت سر گذاشته است، زیرا Mattel و توزیع‌کننده فیلم در تلاش برای پیدا کردن راهی برای تبدیل عروسک نمادین به یک فیلم واقعی بودند. این وظیفه در نهایت به عهده گرتا گرویگ افتاد که کمتر اقتباسی ساده از یک کلاهبرداری خودسرانه انجام داد، با حضور مارگوت رابی در نقش باربی که در یک باربی لند بدون عارضه زندگی می کند اما از یک بحران وجودی رنج می برد و باید برای حل آن به دنیای واقعی سفر کند.

رویکرد گرویگ قبلاً نزد منتقدان محبوبیت داشته است. آیا پنج سال پیش این را حدس می زدید؟ باربی آیا در Rotten Tomatoes 89 درصد خواهد داشت؟ در حال حاضر به نظر می رسد که قرار است در بین مخاطبان نیز بسیار محبوب شود.

بهترین فیلم های بر اساس اسباب بازی ها

اگرچه گاهی اوقات آنها با انگیزه های مالی هوس انگیز همراه هستند، فیلم های واقعاً خوبی بر اساس اسباب بازی های کودکان ساخته شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search