هر فیلم کریستوفر نولان، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است
اخبار سینما

هر فیلم کریستوفر نولان، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

همانطور که اغلب در فیلم‌های کریستوفر نولان اتفاق می‌افتد، در آخرین اکران او نیز ساعت در حال حرکت است. این بار آن است اوپنهایمر، بیوگرافی جی رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتمی. با بازی کیلیان مورفی در نقش اوپنهایمر، این فیلم به این موضوع می پردازد که چرا دانشمندان باهوش سلاح کشتار جمعی ساختند – و چرا بسیاری از آنها، از جمله اوپنهایمر، بعداً علیه تشدید بیشتر هسته ای صحبت کردند. این فیلم که در یک ساختار پیچیده غیر خطی چیده شده است، درباره گذر زمان و لغزنده بودن خیر و شر است.

نولان بارها و بارها به همان ایده ها بازگشته است. تعداد کمی از کارگردانان از نظر موضوعی یا به طور رسمی فیلم‌شناسی منسجم دارند. این باعث می شود حرفه او – 12 ویژگی تا به امروز از جمله اوپنهایمربه خصوص برای بازدید مجدد لذت بخش است. همه فیلم های او با یکدیگر صحبت می کنند. تکرار نقوش بصری و بررسی مجدد باورهای اصلی آنها. هرگز زمان بدی برای نگاه کردن به آثار نولان نیست، اما با یک پروژه جدید در افق، بهترین لحظه برای آشنایی مجدد با یکی از قابل اعتمادترین فیلمسازان پرهزینه ماجراجویی ما است.

بیشتر بخوانید: جفت‌های شگفت‌انگیز فیلم که در همان روز به سینماها اکران شدند

تماشای مجدد نولان خود من این رتبه‌بندی از فیلم‌های او را به دست آورد – با در نظر گرفتن این که «بدترین» فیلم در این فهرست هنوز بهتر از اکثر فیلم‌هایی است که در هر سال توسط هالیوود اکران شده‌اند و دو یا سه فیلم برتر جزو بهترین فیلم‌های زندگی من هستند. آن ها هستند…

هر فیلم کریستوفر نولان، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

گالری – بهترین کارگردانی تاریخ:

منبع

Home
Account
Cart
Search