AMC از طرح قیمت های متفاوت برای صندلی های مختلف صرف نظر می کند
اخبار سینما

AMC از طرح قیمت های متفاوت برای صندلی های مختلف صرف نظر می کند

در ماه فوریه، AMC Theaters یک استراتژی قیمت‌گذاری جدید جالب و غیرمعمول را اعلام کرد: آنها قرار بود مبالغ مختلفی را برای صندلی‌های مختلف در یک سالن دریافت کنند. یک صندلی اصلی در مرکز یک سالن چند دلار بیشتر از یک صندلی در کناره ها یا جلو هزینه دارد. به نظر می رسید این ایده از نحوه قیمت گذاری صندلی های خطوط هوایی الهام گرفته شده است. شما هزینه بیشتری برای فضای پای اضافی یا در برخی از حامل ها برای صندلی نزدیکتر به جلوی هواپیما پرداخت می کنید. (بدیهی است که صندلی های درجه یک حتی بیشتر از این هزینه دارند.)

شاید ساختن سینماها بیشتر شبیه سفر هوایی – چیزی که مردم معروف و بدنام با تمام وجود و با هیچ شکایتی دوست دارند – بهترین برنامه نبود. زیرا اکنون به نظر می رسد که AMC از این ایده قیمت گذاری متغیر صندلی دور شده است. آنها این هفته در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کردند که پس از آزمایش برنامه “پایلوت” خود که “Sightline در AMC” را نامگذاری کرده بودند، در حال حاضر آن را متوقف می کنند. در سالن‌هایی که طرح قیمت‌گذاری را آزمایش کرده‌اند، صرفنظر از اینکه بار دیگر کجا بنشینید، همه صندلی‌ها یک قیمت خواهند بود.

سینماهای AMC
Corbis از طریق Getty Images

بیشتر بخوانید: داستان های ترسناک غذای سینما از خوانندگان

در عوض، AMC می‌گوید که «نوآوری بعدی خود را امتحان نخواهد کرد – صندلی‌های ردیف جلو جادار و جادار با تکیه‌گاه وسیع صندلی‌ها. از اواخر سال 2023، AMC آزمایش جدیدترین مفهوم صندلی خود را آغاز خواهد کرد. فضاهای نشیمن بزرگ و راحت به سبک لانژ به مهمانان این امکان را می دهد که تا آخر دراز بکشند و استراحت کنند. زاویه صندلی ها تماشای فیلم را از نزدیک ترین صندلی های ردیف جلو به صفحه نمایش لذت بخش تر می کند. یا میدونی یه چرت دوساعته.

حتی اگر به من این فرصت را بدهید که در یک تخت بزرگ دراز بکشم، هیچ چیز مرا متقاعد نمی کند که جلوی تئاتر بنشینم. من یک مرد متوسط ​​به عقب تئاتر هستم. (اگر بخواهم در رختخواب دراز بکشم و فیلم ببینم، یک تخت در خانه دارم و برای دراز کشیدن و تماشا کردن آن نیازی به پرداخت 20 دلار نیست. Gymkata، بسیار از شما متشکرم.)

با این حال، تکیه‌گاه‌ها در جاهای دیگر سالن یک وسیله رفاهی خوب هستند. با این حال، داستان واقعی اینجاست که AMC قیمت صندلی‌های متغیر در سینما را کنار می‌گذارد، چیزی که من یک یا دو بار هنگام دیدن یک فیلم با آن مواجه شدم. قطعا ناامید کننده بود. من آن را از دست نمی دهم.

هر آب نبات سینما، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search