فیلم های شگفت انگیزی که در همان روز اکران شدند
اخبار سینما

فیلم های شگفت انگیزی که در همان روز اکران شدند

طرفداران فیلم برای همیشه 21 ژوئیه 2023 را به یاد خواهند آورد، آخر هفته ای که با خلق یک کلمه بسیار طولانی و بسیار عجیب در تاریخ ثبت خواهد شد.

باربنهایمر.

به دلایلی که واقعاً نمی‌توانم درک کنم، مردم متحیر شدند، حتی با این تصور که دو فیلم بسیار متفاوت (اما بسیار هیجان‌انگیز) در یک روز به سینماها اکران می‌شوند: گرتا گرویگ باربی، بر اساس اسباب بازی کلاسیک بچه ها و کریستوفر نولان اوپنهایمر، بر اساس فیزیکدان هسته ای کلاسیک.

تماشاگران سینما باید انتخاب سختی داشته باشند، مگر اینکه قرار باشد یک ویژگی دوگانه بسیار طولانی و متفاوت را امتحان کنید. باربی یا اوپنهایمر? (باربی. اوپنهایمر. همیشه درون من کشتی میگیری و غیره)

یونیورسال/برادران وارنر
یونیورسال/برادران وارنر

بیشتر بخوانید: بهترین میم های باربنهایمر که آنلاین پیدا کردیم

در حالی که باربی و اوپنهایمر باربنهایمر مطمئناً یک جفت پرفروش بسیار متفاوت بودند، باربنهایمر با اولین باری که دو استودیو رقیب هالیوودی هر کدام فیلم‌های قابل توجهی را به طور همزمان در سراسر کشور منتشر کردند فاصله داشت. در چند مورد، آن جفت فیلم‌ها به موفقیت‌های بزرگ تبدیل شدند. گاهی اوقات، هر دو فیلم به کلاسیک های بسیار تاثیرگذاری تبدیل می شوند.

فهرست زیر 20 مورد از جالب‌ترین، عجیب‌ترین یا غافلگیرکننده‌ترین جفت‌های فیلم در 50 سال گذشته را که (حداقل در ایالات متحده) دقیقاً در همان روز اکران شدند، همراه با پیشنهادات من برای نام سبک باربنهایمر را گردآوری می‌کند. هر جفت (اعتراف می کنم که قسمت آخر کمی چالش برانگیزتر از آنچه انتظار داشتم بود. اما من تمام تلاشم را کردم.)

فیلم های غافلگیر کننده که در همان روز اکران شدند

این فیلم‌ها در همان روز در سینماها اکران شدند و به سینمافیل‌ها این امکان را می‌دادند که اول آن را تماشا کنند.

10 نوار VHS که در کودکی دهه 90 کاملاً مالک آن بودید

این فیلم‌ها بخشی از مجموعه VHS همه بچه‌های دهه 90 بودند.

منبع

Home
Account
Cart
Search