Jigsaw در نگاه اول "Saw X" بازگشته است
اخبار سینما

Jigsaw در نگاه اول “Saw X” بازگشته است

قسط امسال در بلندمدت اره سریال دهمین فیلم تا اینجاست، پس طبیعتاً به آن می گویند X را دید. اگر برای جیسون کار کرد، می تواند برای Jigsaw کار کند.

این خاص اره پس از مدت‌ها اولین نفری خواهد بود که نقش مهمی را برای شرور اصلی حماسه، Jigsaw، با بازی توبین بل، ایفا می‌کند. شخصیت چند نفر کشته شد ارهوارد فرنچایز شد، اگرچه او برای مدتی با استفاده از فلاش بک ها و جدول زمانی پیچیده سریال به حضور گهگاهی ادامه داد. بعداً او در چند فیلم کوتاه ظاهر شد. که در X را دید، اره منبت کاری اره مویی نور کانون را برمی گرداند.

تصویر بالا اولین عکس رسمی از فیلم جدید توبین بل است که بار دیگر نقش خود را در نقش Jigsaw تکرار می کند. همچنین بازگشت برای X را دید کوین گروترت است که سردبیر پنج مورد اول بود ارهs و سپس مدیر اره VI، که انتخاب من برای بهترین فیلم در کل مجموعه است.

بیشتر بخوانید: اففیلم های دهه 90 که باید ببینید

Lionsgate همچنین خلاصه داستان رسمی فیلم را فاش کرد، که توضیح می دهد که چگونه فیلم می تواند شامل Jigsaw باشد، حتی اگر او بسیاری از دنیا رفته باشد. زیاد اره دوباره فیلم ها: X را دید در واقع یک پیش درآمد است که در بین فیلم های اولیه این مجموعه اتفاق می افتد:

جان کرامر (توبین بل) بازگشته است. ناراحت کننده ترین قسمت از اره فرنچایز هنوز به بررسی فصل ناگفته شخصی ترین بازی Jigsaw می پردازد. بین وقایع Saw I و II، جان بیمار و ناامید به امید درمان معجزه آسایی برای سرطان خود به مکزیک سفر می کند تا یک عمل پزشکی خطرناک و آزمایشی را انجام دهد – تنها برای کشف کل عملیات کلاهبرداری برای کلاهبرداری از آسیب پذیرترین افراد است. قاتل سریالی بدنام که با هدفی تازه کشف شده مسلح شده است، به کار خود باز می گردد و به شیوه ای خاص خود از طریق تله های فریبنده، آشفته و مبتکرانه، میزهای کلاهبرداران را برمی گرداند.

X را دید قرار است در تاریخ 29 سپتامبر در سینماها اکران شود.

بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی

لباس‌های فیلم‌های ابرقهرمانی در سال‌های اخیر به طرز باورنکردنی پیچیده شده‌اند. اما آنها همیشه اینطور نبودند – و حتی امروز، هنوز برخی از لباس‌ها هستند که کاملاً کار نمی‌کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search