لباس جدید جیسون موموآ آکوامن در Comic-Con رونمایی شد
اخبار سینما

لباس جدید جیسون موموآ آکوامن در Comic-Con رونمایی شد

جیسون موموآ عنوان آخرین فیلم در DCEU را بر عهده دارد. آکوامن و پادشاهی گمشده، قبل از اینکه همه چیز به دیدگاه جدید جیمز گان برای فیلم های دی سی تبدیل شود. و به نظر می رسد که ما در نهایت نگاهی به لباس به روز شده آکوامن موموآ در آستانه اکران فیلم داریم.

کت و شلوار رسمی استفاده شده در فیلم این هفته در کامیک کان سن دیگو به همراه کت و شلواری از فیلم آینده به نمایش گذاشته می شود. سوسک آبی فیلم سینما.

بعد از چند بار تاخیر، دومی آکوامن بالاخره این فیلم در راه است و جیمز وان برای کارگردانی بازگشته است. سبک بصری منحصربه‌فرد او و عشق آشکار او به منبع اصلی، به فیلم اول رونق زیادی بخشید، و ما امیدواریم که در دنباله‌ی آن بیشتر از آن استفاده کنیم. اولین فیلم بیش از 1 میلیارد دلار در گیشه فروش کرد، بنابراین اگر DC بتواند همان موفقیت را تکرار کند، آکوامن و پادشاهی گمشده باید یک برد بزرگ برای استودیو باشد.

همانطور که قبلاً اشاره شد، در مقایسه با نسخه اصلی که در سال 2018 شاهد آن بودیم، تعدادی تغییرات در کت و شلوار ایجاد شده است. برای یکی، میخ های محافظ کمتری روی کت و شلوار در اطراف، از بازوها گرفته تا انگشتان دست وجود دارد. ساق ها به جای گرد، مربع هستند و پاها ظاهر زرهی تری دارند. همچنین دارای تکه های شانه جدا شده است.

شما می توانید کت و شلوار جدید را در زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: 15 بازیگری که در نقش شخصیت های مارول و دی سی بازی کرده اند

آکوامن و پادشاهی گمشده قرار است در تاریخ 20 دسامبر در سینماها اکران شود. طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، این فیلم سه دور مختلف فیلمبرداری مجدد داشته است و ظاهراً از حضور بتمن مایکل کیتون به بتمن بن افلک و بدون حضور بتمن رسیده است.

هر فیلم DCEU از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

از جانب مرد فولادی به فلش، ما هر فیلم را در DC Extended Universe رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search