اولین نگاه «جن گیر» عنوان کامل دنباله جدید را فاش کرد
اخبار سینما

اولین نگاه «جن گیر» عنوان کامل دنباله جدید را فاش کرد

توسعه یک دنباله کاملاً جدید برای فیلم اصلی جن گیر نزدیک به دو سال پیش فاش شد. اکنون این فیلم تنها چند ماه از اکران آن باقی مانده است و اولین پوسترها و عنوان رسمی خود را دارد: جن گیر: مؤمن.

این پروژه یک میراث کامل است و الن برستین نقش خود را از اولین فیلم حدود 50 سال پیش بازی می کند. (ظاهراً، در حالی که شخصیت برستین در نیم قرن گذشته در یکی از این فیلم‌ها ظاهر نشده است، دنباله‌های قبلی – دو تا پیش‌درآمد به‌علاوه یک جفت پیش‌درآمد ضعیف به هم مرتبط بودند – همگی تداوم دارند.)

به پوسترهای جدید نگاه کنید جن گیر زیر

بیشتر بخوانید: احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان DVD و Blu-ray

آن گزارش قبلی از چندین سال پیش در مورد این جدید جن گیر گفت که در آن لسلی اودوم جونیور نیز نقش آفرینی خواهد کرد و او «در نقش پدر یک کودک تسخیر شده بازی خواهد کرد. او که از کمک ناامید شده است، شخصیت خانم برستین را دنبال می کند. همین بس که بگویم شیطان از دیدن دوباره او به وجد نمی آید.» در اصل جن گیربرستین نقش مادر را برای ریگان بازی کرد، دختر کوچکی که معلوم می شود مصیبت مرموزش تسخیر شیطان است. در حالی که ریگان (با بازی لیندا بلر) در بدنام بازگشت جن گیر دوم: بدعت گذار، شخصیت برستین تا به حال دیگر هرگز در فرنچایز ظاهر نشد.

جن گیر: مؤمن قرار است در تاریخ 13 اکتبر در سینماها اکران شود. انتظار می رود این فیلم اولین فصل از یک سری فیلم جدید باشد. جن گیر فیلم ها. کارگردانی این فیلم بر عهده دیوید گوردون گرین است که قبلاً یک فرنچایز ترسناک دیگر را با مجموعه ای از آثار میراثی به روز کرده بود: هالووین.

10 فیلم ترسناک که ظاهرا نفرین شده اند

از تصادفات مرموز سر صحنه گرفته تا واکنش های غیرقابل توضیح مخاطب، همه این فیلم ها به نفرین شدن شهرت پیدا کرده اند.

منبع

Home
Account
Cart
Search