«آکوامن 2» سه دور فیلمبرداری مجدد داشته است
اخبار سینما

«آکوامن 2» سه دور فیلمبرداری مجدد داشته است

در حالی که فلش به عنوان فیلمی فروخته شد که دنیای قدیمی DC Extended Universe را به دنیای سینمایی جدیدی تبدیل می کند که در حال حاضر در برادران وارنر در حال توسعه است، این هرگز کاملاً درست نبود. در واقع، دو فیلم دیگر از DCEU هنوز تا پایان سال 2023 به سینماها می آیند. سوسک آبی ماه آینده می رسد و آکوامن عاقبت، آکوامن و پادشاهی گمشده، سرانجام DCEU را در ماه دسامبر از بدبختی خود خارج می کند.

یا شاید اکران فیلم خود فیلم را از بدبختی بیرون بیاورد، زیرا طبق گزارشی جدید، دنباله آن پس از تولید طولانی و دشواری داشته است، از جمله نمایش های آزمایشی ضعیف و کمتر از سه نمایش (بله، سه) دورهای عکسبرداری مجدد. حتی در دوره‌ای که اکثر فیلم‌های پرفروش حتی قبل از شروع تولید، یک سری فیلم‌برداری مجدد را برنامه‌ریزی می‌کنند، این رقم بسیار بالایی است.

بیشتر بخوانید: چی فلش‘s Flopping Means For DC’s Future

مطابق با هالیوود ریپورتربسیاری از عدم قطعیت ها و تغییرات نتیجه این است که فیلم توسط یک رژیم در برادران وارنر روشن شد اما توسط رژیم دیگری به پایان رسید. هر گروه متفاوتی از مدیران برنامه های خاص خود را در مورد آینده دی سی داشته اند، و زمانی که مدیران تغییر کردند، نقش آن نیز تغییر کرد. آکوامن و پادشاهی گمشده در پلان گسترده تر DC پخش شد.

یک نقطه چسبندگی بزرگ، هر THR، چه نقشی بود، اگر بتمنی در این فیلم بازی می کرد…

[Former DC Films chief Walter] هامادا می خواست نسخه مایکل کیتون از این شخصیت شبیه به نیک فیوری ساموئل ال جکسون در فیلم های مارول باشد – یک دولتمرد بزرگ که می تواند در فیلم های مختلف ظاهر شود، از جمله Batgirl که اکنون در قفسه گذاشته شده است، و همچنین پادشاهی گمشده.. اما تغییر تاریخ انتشار همه چیز را به هم ریخت. در یک مقطع، پادشاه گمشده قرار بود در مارس 2023 افتتاح شود، چند ماه قبل از بازگشت کیتون در فیلم The Flash در ژوئن 2023. بنابراین در اواخر جولای 2022، دو ماه پس از اینکه عبدی و دلوکا هدایت وارنرز را بر عهده گرفتند، بن افلک به دور فیلمبرداری مجدد در نقش بروس وین پیوست تا جایگزین صحنه ای شود که کیتون گرفته بود. اما پس از آن فیلم دوباره، این بار به بعد از فلش منتقل شد و ظاهر افلک را زیر سوال برد.

به گفته منابع آنها، در آخرین نسخه این فیلم، هیچ کدام بتمن ظاهر می شود. بنابراین، این فیلم دو کمئوی بسیار مهم بتمن را توسط دو شوالیه تاریکی مختلف به تصویر کشید و ظاهراً هیچ کدام قسمت نهایی را نخواهند داشت. که وحشی است.

این قطعه ادعا می کند که آخرین دور فیلمبرداری مجدد ماه گذشته در نیوزلند انجام شد و ظاهراً “خوب” پیش رفت. همچنین بیانگر این واقعیت است که Warners همچنان مایل است برای فیلمبرداری مجدد پول خرج کند، نشان می دهد که آنها معتقدند فیلم موفق خواهد شد. اگر آنها فکر می کردند که این یک علت گمشده است، احتمالاً تلاش برای بهبود آن را متوقف می کنند و می گویند بس است.

همچنین شایان ذکر است که اولی آکوامن تا حدودی شگفت آورترین فیلمی است که دی سی ساخته است. بنابراین چیزهای زیادی روی دنباله وجود دارد، حتی اگر آخرین باری باشد که DCEU را در آینده قابل پیش‌بینی می‌بینیم. آکوامن و پادشاهی گمشده قرار است در تاریخ 20 دسامبر در سینماها اکران شود.

هر فیلم DCEU از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

از جانب مرد فولادی به فلش، ما هر فیلم را در DC Extended Universe رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search