«Masters Of The Universe» نتفلیکس لغو شد
اخبار سینما

«Masters Of The Universe» نتفلیکس لغو شد

متاسفانه، به نظر می رسد که نتفلیکس ارباب کائنات فیلم برای قبل از شروع درست کار روی آن انجام شده است. هزینه های پیش تولید که عمدتاً با خرید ملک از سونی در وهله اول خورده شد. گزارش شده است حدود 30 میلیون دلار فرضاً بودجه فیلم نهایی در حدود 200 میلیون دلار بود.

سرمایه‌گذاران نگران کاهش مشترک اخیر نتفلیکس شده‌اند، که اکنون در تلاش هستند تا با حذف ارزان‌ترین طرح پشتیبانی‌شده از طریق تبلیغات و جایگزینی آن با طرحی با قیمت 9.99 دلار، آن را جبران کنند. بسیاری از مشکلاتی که نتفلیکس دارد حول این واقعیت است که آنها اخیراً به اشتراک گذاری رمز عبور را سرکوب کردند، تا راهی برای تشویق کسانی که از حساب های دیگران استفاده می کنند برای ثبت نام در برنامه های خود استفاده کنند. در نتیجه نه تنها مطبوعات بدی دریافت کرده‌اند، بلکه به نظر می‌رسد افرادی که گذرواژه‌ها را قرض می‌گیرند، به اندازه کافی به این سرویس اهمیت نمی‌دهند… یا شاید نمی‌توانند هزینه آن را بپردازند.

استادان کیهان وحی
نتفلیکس

بیشتر بخوانید: نتفلیکس یک نمایش جدید و پرطرفدار در تاریخ دارد

نتفلیکس ادعا می کند که کاهش مشترکین هیچ ارتباطی با مسائل مربوط به بودجه ندارد ارباب کائناتکه در آن کایل آلن نقش آفرینی می کرد. آرون نی، یکی از کارگردانان فیلم، با او صحبت کرد تنوع در سال 2022 برای صحبت در مورد هیجان خود.

برای ما بسیار مهم بود که با Masters of the Universe آنچه را که برای ما در کودکی بود حفظ کنیم. برای ما احمقانه و برای ما پوچ نبود، عمق و معنی داشت… [we want it to] چیزی را نگه دارید که همدلی انسانی با آن دارد و در عین حال از خوش گذرانی و دیوانه شدن هراسی ندارید… کاری که ما در این فیلم می توانیم انجام دهیم این است که مردم را به باد دهد.

ماتل، صاحبان ارباب کائنات اسباب‌بازی‌ها و مفهوم، اکنون سعی خواهد کرد استودیو دیگری را برای ساخت فیلم متقاعد کند.

محبوب ترین فیلم ها در نتفلیکس

اینها ده فیلم محبوب (به زبان انگلیسی) هستند که بر اساس ساعات بازدید در 28 روز اول آنها در نتفلیکس است. (اعداد از سایت رسمی نتفلیکس.)

منبع

Home
Account
Cart
Search