برگر کینگ از برگر صورتی "باربی" رونمایی کرد
اخبار سینما

برگر کینگ از برگر صورتی “باربی” رونمایی کرد

قطعا غذاهای صورتی طبیعی وجود دارد. این یک چیز است. متأسفانه، هر آنچه در برگر کینگ جدید است باربی برگر در میان آنها نیست.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در مک‌دونالدز در سراسر گریماس شیک حضور داشتید، یک خبر بد برای شما دارم. حتی اگر به نظر می رسد که هر زنجیره فست فود سعی می کند با قرار دادن یک وعده غذایی جدید در هر ماه به دیگران کمک کند، این یکی از برگر کینگ به افتخار غذای جدید باربی فیلم، فقط در برزیل موجود است. شما نمی توانید این همبرگر را در ایالات متحده بگیرید … حداقل هنوز.

برخی افراد صورتی بسیار مصنوعی را جذاب می دانند. دیگران فکر می کنند که به نظر می رسد در یک آزمایشگاه ساخته شده است، و خوردن آن احتمالا حداقل یک دهه از زندگی شما را می گیرد. اولین تصویر از همبرگر توسط صفحه توییتر برگر کینگ برزیل در 12 ژوئیه منتشر شد، اما اکنون در خارج از کشور سر و صدا شده است. امیدواریم که برای تهیه همبرگر مجبور نباشید برای تعطیلات برزیل برنامه ریزی کنید… شاید اگر افراد کافی در مورد آن صحبت کنند، تبدیل به یک موضوع فرانشیز شود. برای بهتر یا بدتر.

در اینجا نحوه توصیف خود برگر است …

برگر صورتی، از BK Barbie Combo، در نان بریوش کرکی، گوشت پررنگ و آبدار، تکه‌ای از پنیر چدار ذوب شده، سس صورتی دودی شگفت‌انگیز و بیکن خرد شده ترد عرضه می‌شود.

دودی … صورتی … سس.

بیشتر بخوانید: ما قرمز برگر کینگ را امتحان کردیم آیه عنکبوتی هوپر

این غذا همراه با ستاره نمایش، برگر صورتی است. جدا از آن، شما همچنین “سیب زمینی کن” را دریافت می کنید، که فقط سیب زمینی سرخ شده برگر کینگ در یک ظرف زیبای باربی است. همچنین یک دونات شیک با نام خلاقانه باربی وجود دارد که یک میلک شیک صورتی است که روی آن یک دونات مات صورتی رنگ قرار گرفته است.

باربیبا بازی مارگو رابی، رایان گاسلینگ، ویل فرل و بسیاری دیگر، در 21 جولای 2023 به سینماها می آید.

منبع

Home
Account
Cart
Search