'Guardians Vol.  3' تاریخ پخش جریانی را اعلام کرد
اخبار سینما

‘Guardians Vol. 3’ تاریخ پخش جریانی را اعلام کرد

کامل و کامل نگهبانان کهکشان حماسه به زودی برای پخش است.

خوب، بله، مارول ممکن است دیگری بسازد نگهبانان فیلم یا برنامه تلویزیونی در جاده اما برای همه مقاصد، Guardians of the Galaxy Vol. 3 این نسخه از فرنچایز را به پایان می رساند. حداقل این آخرین مورد است نگهبانان (و هر نوع پروژه مارول) از نویسنده/کارگردان جیمز گان برای آینده ای قابل پیش بینی، زیرا او اکنون در استودیو دی سی مشغول کار بر روی دنیای جدیدشان و فیلم سوپرمن خودش است.

این فینال به نگهبانان دارای تیم کلاسیکی است که ما از زمانی که اولین بار در Gunn شروع به کار کردند، می شناسیم و دوست داریم نگهبانان کهکشان از سال 2014، در حالی که آنها برای نجات راکت و شکست High Evolutionary، یک شرور فضایی دیوانه با قدرت تلاش می کنند که یک “ضد زمین” کامل را در فضای بیرونی ایجاد کرده است که پر از موجودات تکامل یافته عجیب خود است. این فیلم در آغاز ماه مه در سینماها به نمایش درآمد و حدود 842 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. این در حال حاضر سومین فیلم بزرگ سال 2023 در ایالات متحده است و تنها پس از آن قرار دارد فیلم برادران سوپر ماریو و Spider-Man: Across the Spider-Verse.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون (از جمله Guardians of the Galaxy Vol. 3)

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اینچ گروه دوست داشتنی ناسازگار ما در Knowhere وارد زندگی می شوند. اما زمان زیادی نمی گذرد که زندگی آنها با پژواک های گذشته آشفته راکت به هم می ریزد. پیتر کویل، که هنوز از از دست دادن گامورا به خود می پیچد، باید تیمش را در یک ماموریت خطرناک برای نجات جان راکت دور خود جمع کند – ماموریتی که اگر با موفقیت به پایان نرسد، احتمالاً می تواند منجر به پایان نگهبانان شود.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در 2 آگوست در دیزنی + نمایش داده می شود.

دو فیلم قبلی در نگهبانان کهکشان سریال ها در حال حاضر در آنجا برای پخش در دسترس هستند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی

لباس‌های فیلم‌های ابرقهرمانی در سال‌های اخیر به طرز باورنکردنی پیچیده شده‌اند. اما آنها همیشه اینطور نبودند – و حتی امروز، هنوز برخی از لباس‌ها هستند که کاملاً کار نمی‌کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search