هر اشاره ای به ماموریت گذشته: غیرممکن ها در «حساب مرده»
اخبار سینما

هر اشاره ای به ماموریت گذشته: غیرممکن ها در «حساب مرده»

ما نمی توانیم از گذشته فرار کنیم. برخی از ما محکوم به تکرار آن هستیم.»

این یک خط از Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول، و مناسب است. دو قسمتی حساب مرده شایعه شده است که حداقل در این شکل، دو ورودی پایانی این مجموعه هستند. چه حساب مرده واقعاً آخرین خداحافظی برای اتان هانت، جاسوس تام کروز است، یا اینکه آیا کروز هشت مورد دیگر را می سازد. حساب مرده مانند یک تلفیقی از بهترین آثار برای ماموریت غیرممکن فرنچایز، با شخصیت‌ها، دیالوگ‌ها، سکانس‌ها، مکان‌ها و حتی نماهای خاص و زوایای دوربین که به شدت از هر یک از شش فیلم قبلی الهام گرفته شده‌اند.

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول
پارامونت

بیشتر بخوانید: ما Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول مرور

فهرست زیر شامل تمام کنایه های قبلی است ماموریتدرج شده است Dead Reckoning قسمت اول. برخی کاملاً واضح هستند، برخی دیگر کاملاً ظریف هستند. اما همه آنها بخشی از کروز و نویسنده/کارگردان کریستوفر مک کواری هستند که (با عرض پوزش) با تاریخ طولانی فرنچایز حساب می کنند. (لطفاً توجه داشته باشید که حاوی چند اسپویل برای حساب مرده.)

هر اشاره ای به گذشته ماموریت غیرممکن فیلم ها در Dead Reckoning قسمت اول

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت دوم برای اکران در سینماها در تاریخ 28 ژوئن 2024 برنامه ریزی شده است. من انتظار دارم ارجاعات بیشتری به فیلم های قبلی داشته باشد. در واقع، اگر اتان هانت برای شکست دادن «موجودات»، اولین دزدی لنگلی، نیاز به آویزان کردن از سقف روی سیم داشته باشد، من کوچکترین شوکه نخواهم شد. ماموریت غیرممکن. ما نمی توانیم از گذشته خود فرار کنیم. و برخی از ما محکوم به تکرار آنها هستیم.

فیلم هایی که ژانرها را در نیمه راه تغییر دادند

این فیلم‌ها یک چیز به نظر می‌رسند – فقط در میانه به یک ژانر کاملاً متفاوت تبدیل می‌شوند.

منبع

Home
Account
Cart
Search