10 بهترین تصویر روی صفحه از افراد واقعی
اخبار سینما

10 بهترین تصویر روی صفحه از افراد واقعی

یکی از مهارت‌های ضروری یک بازیگر موفق، توانایی تغییر شکل به شخصیت‌هایی است که از خود دور هستند. گاهی اوقات، این شخصیت به دقت توسط فیلمنامه نویس ساخته شده است – اما گاهی اوقات، مستقیماً از صفحات تاریخ بیرون کشیده شده است. با این حال، کامل کردن تصویر یک شخص واقعی کار آسانی نیست. در حالی که مطمئناً مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها وجود دارد که باید دنبال کنید، تجسم شخصی از تاریخ اخیر (یا نه چندان اخیر) با انواع مشکلات و انتظارات همراه است.

چالش اصلی یک بازیگر هنگام بازی در نقش یک شخصیت واقعی روی پرده پرهیز از تقلید است. بدیهی است که مخاطب قرار است ناباوری را تعلیق کند و تصور کند که بازیگر است آن شخصیت تاریخی اما صرفاً کپی کردن رفتارها و انحرافات صوتی فرد برای ایجاد یک اجرای متقاعد کننده کافی نیست. این یک چیز است که تصادفاً شبیه شخصی از تاریخ به نظر برسید و تجسم آنها از درون به بیرون یک چیز دیگر است. باید عنصری از غافلگیری وجود داشته باشد، آشکاری از روح شخصیت نمادین. همه چیز در مورد زدن هر ژست یا زدن هر علامت نیست. وقتی بازیگر است احساس ماهیت شخصیت را می توانیم بگوییم.

بیشتر بخوانید: نادرست ترین فیلم های تاریخی

در طول سال‌ها، زندگی‌نامه‌ها و درام‌های بی‌شماری وجود داشته است که برخی از مشهورترین چهره‌های تاریخ را زنده کرده است. در حالی که بسیاری از آنها قابل استفاده هستند، تعداد کمی از آنها واقعاً خارق العاده هستند. و با صحبت هایی در مورد عملکرد پیشگامانه کیلین مورفی در اوپنهایمر – که در 21 ژوئیه اکران می شود – بیایید زمانی را به بررسی 10 مورد از بهترین تصویرهای افراد واقعی که تا به حال بر صفحه نقره ای زیبایی بخشیده اند اختصاص دهیم.

بهترین تصاویری که روی صفحه نمایش از افراد واقعی زندگی می کنند

این بازیگران دگرگونی های باورنکردنی را برای ایفای شخصیت های واقعی از تاریخ انجام دادند.

12 بازیگری که کارهای دیوانه کننده ای برای وارد شدن به شخصیت انجام دادند

این بازیگران برای تبدیل شدن به نقش‌های روی پرده‌شان دست از کار کشیدند.

منبع

Home
Account
Cart
Search