Impossible' از بدترین تا بهترین رتبه بندی شد
اخبار سینما

Impossible’ از بدترین تا بهترین رتبه بندی شد

بیش از 25 سال از زمانی که تام کروز برای اولین بار در سال 1996 نقش مامور مخفی ایتان هانت را بازی کرد، می گذرد. ماموریت غیرممکن. برای فیلمی بر اساس یک نمایش تلویزیونی که مدت ها مرده است، م: من فرنچایز قدرت ماندگاری قابل توجهی از خود نشان داده است – و همینطور کروز. برای در نظر گرفتن این موضوع، این را در نظر بگیرید: در 25 سال پس از اولین فیلم جیمز باند، دکتر شمارهچهار مرد مختلف نقش جیمز باند را بازی کردند. با گذشت یک ربع قرن، اولین باند، شان کانری، مدتها بود که به عنوان شخصیت بازنشسته شده بود. تقریباً در زمانی بود که او نقش پدر بداخلاق ایندیانا جونز را بازی کرد ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی.

25 سال بعد، تام کروز است هنوز بازی اتان هانت، در قسمت اول Mission: Impossible – Dead Reckoning.

Mission: Impossible Dead Reckoning – قسمت اول
پارامونت

بیشتر بخوانید: تمام فناوری های منسوخ شده در ابتدا ماموریت غیرممکن

سروصداهایی وجود داشته است که Dead Reckoning قسمت اول و دو فرنچایز را به پایان خواهد رساند. خود تام کروز گفته است که می‌خواهد تا ۸۰ سالگی به ایتن هانت ادامه دهد. حساب مرده زمان مناسبی برای بررسی تاریخچه بیش از 25 ساله مجموعه به عنوان یک کل ایجاد می کند. این فرنچایز در ربع قرن گذشته بسیار تکامل یافته است، از یک تریلر جاسوسی پرپیچ و خم، تا یک باله عملیاتی، تا یک درام درباره جاسوسی که تلاش می‌کند به تعادل مناسب بین کار و زندگی دست یابد، سپس دوباره به یک ویترین تبدیل شد. جلوه های ویژه عملی باورنکردنی

در نتیجه مقایسه ماموریت غیرممکنs کمی شبیه مقایسه سیب و پرتقال است که اتفاقاً شبیه تام کروز هستند و از آویزان شدن از کناره‌های ساختمان‌ها یا هواپیماها لذت می‌برند. با این وجود، من تمام تلاشم را کردم تا کل فرنچایز را از بدترین به بهترین رتبه بندی کنم.

هر ماموریت غیرممکن فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

بدترین پوسترهای فیلم فتوشاپ شده

این پوسترهای فیلم نشان می دهد که استفاده از فتوشاپ بسیار سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

منبع

Home
Account
Cart
Search