DCU جدید فانوس سبز خود را به نمایش می گذارد
اخبار سینما

DCU جدید فانوس سبز خود را به نمایش می گذارد

حرکت کن، رایان رینولدز. یک Green Lantern جدید در بخش 2814 وجود دارد.

چه زمانی سوپرمن: میراث در چند سال دیگر در سینماها نمایش داده می شود و با شروع دنیای جدید جیمز گان DC، مرد فولادی تنها ابرقهرمان حاضر نخواهد بود. خود گان امروز تایید کرد که حداقل سه ابرقهرمان معروف دیگر دی سی در این فیلم حضور خواهند داشت. ایزابلا مرسدس نقش هاوگرل را بازی خواهد کرد، ادی گاتگی آقای فوق‌العاده است، و کسی جز همکار مکرر جیمز گان، ناتان فیلیون، اولین فانوس سبز DCU را به تصویر خواهد کشید.

بیشتر بخوانید: بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی تمام دوران

شخصیت فیلیون، گای گاردنر، گرین لنترن متفاوت از شخصیتی است که رایان رینولدز در فیلم فاجعه بار خود بازی کرد. فانوس سبز فیلم آن هال جردن بود. در کمیک‌های دی‌سی، فانوس‌های سبز معمولاً به‌عنوان نوعی نیروی پلیس فضایی به تصویر کشیده می‌شوند که از صدها قهرمان تشکیل شده است که هر کدام حلقه قدرت سبز خود را در دست دارند. پس از اینکه جردن کنسرت خود را به عنوان گرین لنترن در یک مقطع از دست داد، گای گاردنر جایگزین موقت او شد. مطابق با نمایشگاه Vanity Fair

در میان بقیه بیگانگان و انسان‌هایی که در آن گروه از حافظان صلح کهکشانی خدمت می‌کنند، گاردنر به عنوان یک حضور ساینده و گاه نفرت‌انگیز شناخته می‌شود. این نقش همچنین مقداری کمدی ناخوشایند را به میراث سوپرمن می آورد. این شخصیت به خاطر مدل موی نمادینش که بخشی از ظاهر فیلیون در فیلم خواهد بود، شناخته می شود.

اگرچه گای گاردنر قبلاً هرگز در فیلمی ظاهر نشده بود، اما اخیراً نزدیک بود برنامه تلویزیونی خود را داشته باشد. برای مدتی دی سی در حال توسعه یک محصول جدید بود فانوس سبز سریال برای HBO Max (آن زمان هنوز به این نام خوانده می شد) و در آن برنامه فین ویتروک در نقش گای گاردنر پخش می شد. اما سریال هرگز گرد هم نیامد، و در عوض دی سی در نهایت به یک راه اندازی مجدد کامل از جهان خود، تحت نظارت گان متمرکز شد.

گای گاردنر اولین شخصیت ناتان فیلیون در دی سی نیست. او قبلا در Gunn ظاهر شد جوخه انتحار به عنوان TDK که مخفف “کودک جداشدنی” است. او یک قهرمان خنده دار بی تأثیر بود که می توانست بازوهای خود را جدا کند و سپس آنها را از راه دور کنترل کند. صادقانه بگویم، TDK باید وارد شود سوپرمن: میراث، نه گای گاردنر. اما این فقط نظر من است. در هر صورت به ناتان فیلیون تبریک می گویم – که قبلاً با گان در فیلم هایی از این قبیل کار کرده است لغزش، فوق العاده، و Guardians of the Galaxy Vol. 3.

سوپرمن: میراث قرار است در تابستان 2025 در سینماها اکران شود. گان اخیراً دیوید کورنزوت را به عنوان مرد فولادی جدید خود انتخاب کرده است.

هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

از جانب سوپرمن و مردان خال به جوخه انتحار، ما هر فیلم را بر اساس کمیک های دی سی رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search