تریلر «ناپلی» ریدلی اسکات منتشر شد
اخبار سینما

تریلر «ناپلی» ریدلی اسکات منتشر شد

فیلم های مربوط به ناپلئون چیز جدیدی نیستند. کوبریک در همان روز سعی کرد این کار را انجام دهد. خوشبختانه، به نظر می رسد که این یکی تقریباً به پایان رسیده است. دیدگاه ریدلی اسکات از ظهور امپراتور فرانسه، خواکین فینیکس، شاید یکی از مورد احترام ترین بازیگران حال حاضر را بازی می کند.

اسکات فیلم را اینگونه توصیف می کند:

سفر بی امان ناپلئون بناپارت به قدرت از طریق منشور رابطه اعتیاد آور و بی ثبات او با عشق واقعی خود، ژوزفین (ونسا کربی)، که تاکتیک های نظامی و سیاسی رویایی خود را در برابر برخی از پویاترین سکانس های نبرد عملی که تاکنون فیلمبرداری شده است به نمایش می گذارد.

در سال 2021، اسکات صحبت کرد با ضرب الاجل، توضیح دادن اینکه چه چیزی او را در مورد داستان جالب می‌کند و چرا می‌دانست که این تنها فینیکس است که می‌تواند نقش را بازی کند.

ناپلئون مردی است که من همیشه مجذوب او بودم، از جایی بیرون آمد تا بر همه چیز حکومت کند – اما در تمام مدتی که با همسر زناکارش ژوزفین جنگی عاشقانه داشت. او دنیا را تسخیر کرد تا عشق او را به دست آورد و وقتی نتوانست، آن را فتح کرد تا او را نابود کند و در این راه خودش را نابود کرد. اسکات گفت: هیچ بازیگری نمی تواند ناپلئون را مانند خواکین مجسم کند. او یکی از پیچیده ترین امپراتورهای تاریخ سینما را در گلادیاتور خلق کرد و ما یکی دیگر را با ناپلئون او خواهیم ساخت. این فیلمنامه درخشانی است که توسط دیوید اسکارپا نوشته شده است، و امروز شریکی بهتر از اپل برای ارائه داستانی شبیه به این برای مخاطبان جهانی وجود ندارد.”

تریلر به یک حماسه بزرگ اشاره می کند. این جنگی را به تصویر می کشد که در درون یک مرد در جریان است، همانطور که به دنیای اطراف او درز می کند. متأسفانه در نهایت او هیچ کدام را برنده نشد. این فیلم در 20 نوامبر در سینما اکران خواهد شد. مدتی بعد، برای پخش در Apple TV+ در دسترس خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تریلر فیلم ناپلئون را تماشا کنید:

تریلر رسمی “ناپلئون” – تماشا کنید

بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون

در نیمه اول سال، در اینجا فیلم هایی وجود دارد که باید ببینید.

منبع

Home
Account
Cart
Search