کریگ مازین نام خود را از اقتباس "Borderlands" حذف کرد
اخبار سینما

کریگ مازین نام خود را از اقتباس “Borderlands” حذف کرد

به ذات خود، سرزمین های مرزی خشن است این درشت است. این نابالغ است. طنز در بازی به نظر می رسد که از رختکن یک پسر کلاس نهم بیرون آمده است… و به همین دلیل است که مردم آن را دوست دارند.

مطابق با World of Reel، فیلمنامه نویس کریگ مازین (آخرین نفر از ما همکار نویسنده و هم خالق) اعتبار فیلم خود را به نام مستعار جو کروبی تغییر داده است. این یک روش قدیمی است که به منظور حذف فیلم‌هایی که سازنده دوست ندارد از رزومه خود، مشابه استفاده از آلن اسمیتی.

مزین دندان هایش را برید و برای فیلم هایی چون فیلم ترسناک 3 و خماری قسمت دوم، به این معنی که این نوع کرایه نباید برای او خیلی سخت باشد که بتواند آن را تصور کند. شاید موضوع این باشد که مزین از آن زمان به بعد مشغول نوشتن پروژه های بسیار جدی تری بوده است چرنوبیل یا آخرین ما. شاید فقط به این واقعیت مربوط باشد که توطئه های تیراندازی اول شخص نسبتاً ضعیف هستند. در هر صورت، همه چیز خوب پیش نمی رود.

را سرزمین های مرزی سازگاری برای مدت طولانی در فر بوده است. اولین بار در سال 2015 اعلام شد، و عکاسی اصلی این پروژه در سال 2021 به پایان رسید. در همان سال، بازیگران اعلام شدند و ما تصاویری از آنها در لباس دریافت کردیم. از آن زمان تاکنون، واقعاً هیچ تحولی رخ نداده است. چنین چیزی هرگز نشانه خوبی نیست. ما باید حداقل یک تریلر یا تاریخ انتشار یا چیزی در همین راستا داشته باشیم.

از زمانی که فیلم شروع به کار کرد، نویسندگان متعددی به کار گرفته شدند. الی راث، کریگ مازین، زک اولکویکس، آرون برگ، اورن یوزیل، جوئل تیلور، تونی رتن مایر، کریس برمنر، گری راس و سام لوینسون همگی در فیلمنامه نقش آفرینی کرده اند. نه تنها این، بلکه بازنویسی‌ها و فیلم‌برداری‌های متعددی از آن زمان انجام شده است.

این فیلم از نظر فنی هنوز در دست ساخت است، اما خبری در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم انتظار بیشتری برای شنیدن داشته باشیم، وجود ندارد.

هر فیلم بازی ویدیویی ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search