لباس کلاسیک ولورین هیو جکمن در تصویر «ددپول 3».
اخبار سینما

لباس کلاسیک ولورین هیو جکمن در تصویر «ددپول 3».

او در کاری که انجام می دهد بهترین است. و کاری که او انجام می دهد این است که با پوشیدن یک کت و شلوار زرد روشن با لهجه های آبی سخت به نظر می رسد.

بله، او ولورین است و یک بار دیگر توسط هیو جکمن در فیلم آینده بازی می شود. ددپول 3. علیرغم بازنشستگی فرضی جکمن از این نقش بیش از پنج سال پیش، جکمن برای بازی در نقش لوگان حداقل یک بار دیگر – و این بار برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول – تشویق شد.

در تمام فیلم‌هایی که جکمن در نقش ولورین ساخت، او هرگز چیزی نپوشید که حتی به لباس کلاسیک زرد و آبی این شخصیت از مارول کامیکس نزدیک شود. در اوایل فاکس مردان ایکس در فیلم‌ها، کل تیم یونیفرم‌های چرمی مشکی مشابه به تن داشتند. در فیلم‌های بعدی، او به زره بدن مشکی یا اصلاً لباس نداشت.

در نهایت، در ددپول 3جکمن این شانس را خواهد داشت که شبیه یک ابرقهرمان واقعی مارول به نظر برسد. اکانت رسمی فیلم در اینستاگرام اولین عکس از جکمن را در یک نسخه سینمایی از لباس نمادین ولورین به اشتراک گذاشت. خودتان آن را در زیر ببینید:

بیشتر بخوانید: 25 صحنه حذف شده که هرگز نباید از فیلم ها حذف می شدند

یکی از عناصر لباس که در اینجا وجود ندارد، ماسک و کلاه نوک تیز ولورین است. بنابراین در حال حاضر طرفداران تا ددپول 3 سال آینده بیرون می‌آید تا فکر کند که آیا او را در هر نقطه‌ای از فیلم در آن فیلم می‌بینند یا خیر. (حدس می زنم؟ بله می توانید – اما نه برای مدت طولانی. مارول میلیون ها دلار به هیو جکمن نمی پردازد تا مردم بتوانند به کلاه ایمنی نگاه کنند.)

ددپول 3 این فیلم توسط شاون لوی کارگردانی می شود و (بدیهی است) رایان رینولدز نیز در آن نقش آفرینی خواهد کرد. دیگر اخبار اخیر پیرامون فیلم شامل اضافه شدن حداقل یک دانش آموخته دیگر فیلم فاکس مارول به بازیگران است: جنیفر گارنر در نقش الکترا.

ددپول 3 قرار است در تاریخ 3 می 2024 در سینماها اکران شود.

بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی

لباس‌های فیلم‌های ابرقهرمانی در سال‌های اخیر به طرز باورنکردنی پیچیده شده‌اند. اما آنها همیشه اینطور نبودند – و حتی امروز، هنوز برخی از لباس‌ها هستند که کاملاً کار نمی‌کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search