بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی تمام دوران
اخبار سینما

بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی تمام دوران

همانطور که یک مرد بزرگ زمانی گفت: “لباس انسان را می سازد.” (فکر می کنم از هری هارت بود کینگزمن: سرویس مخفی، اگرچه شاید شخص دیگری اول آن را گفته باشد، من نمی دانم.) و لباس سوپرمن را نیز می سازد. یک لباس ابرقهرمانی عالی نه تنها بخشی جدایی ناپذیر از هر فیلم کمیک بوک است، بلکه می تواند یک ابزار بازاریابی باورنکردنی برای یک فیلم باشد. فقط به عکس العمل تاریخی لباس مرد عنکبوتی در لباس سام ریمی نگاه کنید مرد عنکبوتی. یک تصویر تبلیغاتی از آن کت و شلوار، طراحی شده توسط جیمز آچسون، حجم عظیمی از تبلیغات را برای آن پروژه ایجاد کرد. چند ماه بعد، مرد عنکبوتی بزرگترین آخر هفته افتتاحیه را در بین هر فیلمی تا آن زمان داشت.

اما مانند کاتانای ددپول، لباس‌های ابرقهرمانی می‌توانند یک شمشیر دو لبه باشند. هنگامی که یک شخصیت در تصاویر تبلیغاتی نگاه می کند، اغلب توسط طرفداران، منصفانه یا ناعادلانه، به عنوان یک علامت هشدار تعبیر می شود. اگر آنها می توانستند چیزی به سادگی یک لباس ابرقهرمانی را اشتباه بگیرند … چه دیگر خراب کردند؟

فانوس سبز
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های ابرقهرمانی که تا به حال ساخته شده است

در حالی که همیشه رابطه مستقیمی بین لباس‌های ابرقهرمانی بد و فیلم‌های ابرقهرمانی بد وجود ندارد، فهرست زیر از 20 بدترین لباس‌های ابرقهرمانی نشان می‌دهد که این دو اغلب با هم کنار هم می‌روند. با این حال، آگاه باشید که ما قوانینی در مورد این لیست داشتیم. برای یک چیز، ما فقط شخصیت هایی را انتخاب کردیم که بر اساس قهرمانان و شخصیت های شرور قبلی موجود در کتاب های مصور بودند. مانند، مطمئنا، پومامان لباس وحشتناکی داشت اما منصفانه به نظر نمی رسد که این نوع چیزها را با این پروژه های جریان اصلی بر اساس شخصیت های محبوبی که لباس های آزمایش شده زمان از کمیک های واقعی داشتند، مقایسه کنیم.

ما همچنین به برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های ساخته‌شده برای تلویزیون مجوز دادیم، زیرا دوباره به نظر می‌رسید که سیب‌ها و دیگر سیب‌های ارزان‌قیمت را مقایسه می‌کنیم. البته، لباس از لیگ عدالت آمریکا خلبان شبیه زباله بود. چگونه ممکن است آنها را نداشته باشند زمانی که آنها در آن شرایط ساخته شده اند؟

با این اخطارها، در اینجا انتخاب های ما برای بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی وجود دارد…

بدترین لباس های فیلم ابرقهرمانی

لباس‌های فیلم‌های ابرقهرمانی در سال‌های اخیر به طرز باورنکردنی پیچیده شده‌اند. اما آنها همیشه اینطور نبودند – و حتی امروز، هنوز برخی از لباس‌ها هستند که کاملاً کار نمی‌کنند.

بازیگری های جنجالی ابرقهرمانی که نتیجه داد

وقتی برای اولین بار اعلام شد، طرفداران علاقه ای به ایفای این نقش ها نداشتند. اما همه با دیدن محصول نهایی بخشیده شدند.

منبع

Home
Account
Cart
Search