الکترا جنیفر گارنر در «ددپول 3» بازخواهد گشت
اخبار سینما

الکترا جنیفر گارنر در «ددپول 3» بازخواهد گشت

مارول چند کنایه به دنیای Fox X-Men در دنیای سینمایی مارول کرده است – دنیای قدیمی مردان ایکس تم متحرک در خانم مارول، نقش برجسته پاتریک استوارت در نقش پروفسور X در دکتر استرنج در چند جهان جنون – اما اولین فیلم کامل در MCU برای آلوم فاکس سال آینده خواهد بود ددپول 3، که به سرعت در حال شکل گیری است تا یک بازگشت کامل برای بخش بزرگی از بازیگران قدیمی مارول این شرکت باشد.

علاوه بر شخصیت اصلی با بازی رایان رینولدز و ولورین با بازی هیو جکمن، ظاهراً این فیلم همچنین بازگشت جنیفر گارنر در نقش الکترا، ضدقهرمان قاتل شکنجه شده مارول را نیز به نمایش خواهد گذاشت. گارنر قبلا این نقش را در سال 2003 بازی کرده بود دردویل و فیلم اسپین آف خودش که در سال 2005 منتشر شد.

که با توجه به هالیوود ریپورتر، که در گزارش خود اشاره می کنند که ممکن است قهرمانان فاکس مارول بیشتری در فیلم حضور داشته باشند …

شاون لوی روی صندلی کارگردانی نشسته است و این پروژه اولین فیلمی است که یک شخصیت، یا در این مورد، دو یا سه یا بیشتر، از اصطبلی که زمانی متعلق به فاکس قرن بیستم بود، نمایش داده می‌شود. فاکس قبل از خرید آن توسط دیزنی در سال 2019، مالک چندین سیلو از شخصیت‌های مارول بود.

فاکس قرن بیستم
فاکس قرن بیستم

بیشتر بخوانید: عجیب ترین کالای مارول که تا به حال ساخته شده است

MCU قبلاً الکترای خودش را دارد، الودی یونگ، که در فصل دوم مارول ایفای نقش کرد. دردویل سریال در نتفلیکس وجود یک جهان چندگانه توضیح الکتراهای متعدد را به اندازه کافی آسان می کند – اگرچه اگر قرار باشد شخصیت گارنر چیزی بیش از یک پلک زدن داشته باشد و شما آن را از دست ندهید، ظاهراً به این معنی است که ددپول 3 در دنیای Fox X-Men (یا برخی از آنها) اتفاق خواهد افتاد دیگر بعد جایگزین که قبلا دیده نشده بود) و نه MCU اصلی. (وای، این بدترین چیزی است که تا به حال نوشتم. برو من.)

گارنر الکترا به طور معمول در بین بدترین فیلم های مارول ساخته شده است و دردویل فیلمی که او در آن حضور داشت خیلی بهتر نبود. اما این تقصیر او نبود، و دیدن او به عنوان شخصیت واقعاً سرگرم کننده است – به خصوص اگر ددپول 3 قرار است تعداد زیادی حضور (خداحافظ؟) توسط نام‌های بزرگ دنیای فاکس مارول داشته باشد. آیا می توانید تصور کنید که مشعل انسانی کریس ایوانز یک کمئو داشته باشد؟ یا Ghost Rider نیک کیج ظاهر شد؟ میتونه وحشی باشه

ددپول 3 قرار است در تاریخ 3 می 2024 در سینماها اکران شود.

بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون

در نیمه اول سال، در اینجا فیلم هایی وجود دارد که باید ببینید.

منبع

Home
Account
Cart
Search