بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون
اخبار سینما

بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون

به نظر می‌رسد که همین چند هفته پیش در حال شمارش معکوس برای فیلم‌های برتر سال 2022 بودیم. نه – سال 2023 به نیمه رسیده است. چطور اتفاق افتاد؟ نصف سال به این سرعت کجا رفت؟ فقط اینجا بود. اکنون ناپدید شده است حدس می‌زنم زمان می‌گذرد که تنها کاری که هر روز انجام می‌دهی این است که پشت کامپیوتر بنشینی و درباره فیلم بنویسی.

در حالی که انقلاب تابستانی به طور رسمی در نمای عقب قرار دارد – اما قبل از اینکه به فیلم های پرفروش پاییز و مدعیان جوایز نگاه کنیم – اجازه دهید یک نگاه دیگر به بهترین فیلم های سال تا کنون داشته باشیم. نیمی از سال پر از ابرقهرمانان، قاتل‌ها، باستان شناسان صلیبی، نگهبانان کهکشان، عروسک‌های هوشیار قاتل، استخرهای بی‌نهایت، زنان سالخورده‌ای که به تام بردی، آخرین رقص مایک جادویی، خرس‌هایی که روی آب‌نبات‌های بینی کشیده شده‌اند، دایناسورهایی که سعی می‌کنند غذا بخورند، گذشته است. آدام درایور، سیاه چال‌ها و/یا اژدها، لوله‌کش‌های ایتالیایی که پادشاهی‌های قارچ را از لاک‌پشت‌های غول‌پیکر نجات می‌دهند، و دوجین عنوان دیگر با علاقه و کیفیت متفاوت. همانطور که یک مرد بزرگ که جلوی ماشین عضلانی ایستاده بود، گفت: فیلمها.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های دهه 2000

در اینجا انتخاب های من برای 10 فیلم برتر سال تا کنون، به ترتیب اولویت شخصی رتبه بندی شده است. اگر آنها را در سینماها از دست دادید، مطمئناً می‌خواهید با همه آنها در ویدیوی خانگی آشنا شوید (بیشتر آنها در حال حاضر برای اجاره در دسترس هستند، حتی تعدادی از آنها را می‌توان در حال حاضر پخش کرد) قبل از اینکه در ماه دسامبر برای لیست نهایی فیلم‌ها در اینجا گرد هم بیاییم. برترین فیلم های سال

بهترین فیلم های سال 2023 تاکنون

در نیمه اول سال، در اینجا فیلم هایی وجود دارد که باید ببینید.

دی وی دی و بلوری که هنوز هم بسیار ارزشمند هستند

منبع

Home
Account
Cart
Search