کلیپ «ماموریت غیرممکن 7» صحنه قطار را خراب کرد
اخبار سینما

کلیپ «ماموریت غیرممکن 7» صحنه قطار را خراب کرد

ماموریت غیرممکن همیشه به دنبال ارتفاعات بزرگتر و بزرگتر است. ورودی هفتم در این سری تفاوتی ندارد. تام کروز با وجود اینکه سنش بالا می رود، سرعتش را کاهش نداده است، و این واقعاً در یک صحنه خاص از فیلم جدید نشان داده می شود. Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول. در اینجا چیزی است که در مورد افزایش این فیلم ها است. همه آنها در مورد نمایش هستند. شما نمی توانید با خطرناک تر شدن بزرگتر و بهتر شوید. هنر خاصی در آن وجود دارد.

صحنه قطار در حساب مرده نمونه ای باورنکردنی از آن است. همانطور که آنها در ویژگی زیر توضیح می دهند، شما واقعا نمی توانید بیرون بروید و قطاری بخرید که به طور مطلق آن را از بین ببرید. از آنجایی که در این سری تاکید زیادی بر جلوه های کاربردی وجود دارد، تنها یک گزینه دیگر باقی مانده است. آنها باید یک قطار کارآمد از ابتدا بسازند. نه تنها باید در دوربین خوب به نظر برسد، بلکه باید روی ریل نیز کار کند. این یک تعهد بزرگ است، و برای دشوارتر کردن کارها، بدیهی است که بسیار گران است.

بیشتر بخوانید: اوایل ما Mission: Impossible – Dead Reckoning بررسی اینجاست

در این ویژگی، تام کروز موارد زیر را به اشتراک می گذارد:

وقتی شروع به صحبت در مورد این فیلم کردیم از نظر حس ماجراجویی و سکانس اکشن در قطار چیزی بود که می دانیم همیشه می خواستیم انجام دهیم. ما می‌خواستیم بر اساس فیلم‌های قبلی تمام این دانش را در چیزی عملی و واقعی به کار ببریم.

کریستوفر مک‌کواری، کارگردان فیلم، توضیح داد: «هیچ‌کس در دنیا این سطح از فیلم‌سازی عملی را انجام نمی‌دهد و ممکن است دیگر هرگز تکرار نشود.»

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول در تاریخ 12 جولای در سینماها اکران می شود.

منبع

Home
Account
Cart
Search