برادران کوئن در حال کار روی یک پروژه جدید با هم هستند
اخبار سینما

برادران کوئن در حال کار روی یک پروژه جدید با هم هستند

برادران کوئن از بهترین کارگردانان عصر مدرن هستند. بازنشستگی آنها (حداقل از ساخت فیلم های مشترک) به نوعی نگران کننده بود. خوشبختانه، به نظر می رسد که همه چیز موقتی بوده است. این برادران برخی از بزرگ‌ترین آثار کلاسیک سینمای مدرن را کارگردانی کرده‌اند کشوری برای پیرمردها نیست به لبوفسکی بزرگ.

با توجه به آنچه در گذشته گفته اند، بیشتر موضوع فرسودگی شغلی بوده است. آنها دیگر ساختن فیلم را سرگرم کننده نمی دانستند. کل سیستم تولید استودیو فقط چیزی بود که آن‌ها بارها آن را تجربه کرده بودند، دیگر ارزش زحمت کشیدن را نداشت. هر چند گاهی اوقات اجبار برای خلق هنر قوی تر از هر چیز دیگری است.

2. افزایش آریزونا (1987)
فاکس قرن بیستم

بیشتر بخوانید: پایان های فیلم غیر متعارف مورد علاقه ما

اتان کوئن نسبت به جوئل در مورد تعطیلاتش بسیار بازتر بوده است، اما او در مصاحبه ای در جدید تایید کرده است. مجله امپایر که این دو برادر توسعه همکاری جدید را آغاز کرده اند.

در حالی که برادران زمانی را جدا از هم سپری می کردند، اتان کوئن با همکاری یک فیلم جدید، نویسنده و کارگردانی کرد. عروسک های رانندگی دور، به همراه همسرش تریشیا کوک. این فیلم قرار است در سپتامبر 2023 در سینماها اکران شود. این فیلم در واقع از اوایل دهه 2000 در حال ساخت بوده است، اما تنها به لطف همه گیری کووید-19 بود که کوئن و کوک در واقع روی آن کار کردند.

در مورد فیلم جدیدی که اتان و جوئل در حال ساخت آن هستند، واقعاً هیچ اطلاعاتی نداریم. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم قبل از اینکه واقعاً بدانیم چگونه به نظر می رسد. ما فقط خوشحالیم که این اتفاق می افتد.

[H/T /Film]

فیلم هایی که ژانرها را در نیمه راه تغییر دادند

این فیلم‌ها یک چیز به نظر می‌رسند – فقط در میانه به یک ژانر کاملاً متفاوت تبدیل می‌شوند.

منبع

Home
Account
Cart
Search