بهترین فیلم های بر اساس اسباب بازی ها
اخبار سینما

بهترین فیلم های بر اساس اسباب بازی ها

وقتی فیلمی که برای کودکان طراحی شده است موفقیت خاصی دارد – فکر کنید منجمد، پری دریایی کوچک، یا Encanto – بدون شک مجموعه ای از اسباب بازی ها وجود خواهد داشت. در طول مسیر، پیوند بین فیلم‌های کودکان و کالاها در هم تنیده شد – تقریباً غیرممکن است که یک فیلم بدون خط اسباب‌بازی به نمایش درآید. اما گاهی اوقات، این روند معکوس می شود. را اسباب بازی خود آنقدر نمادین است که الهام بخش یک فیلم (یا چندین فیلم) است. در طول چند دهه گذشته، ما دیدیم که یک فرنچایز محبوب چقدر می تواند در گیشه ماندگار باشد. چرا رویای یک مجموعه کاملاً جدید از شخصیت ها را در سر می پرورانید، در حالی که چیزهای زیادی دارید که بچه ها قبلاً آنها را می شناسند و دوست دارند؟

همانطور که با واکنش فوق العاده مشتاقانه به آن دیدیم باربیدر کمپین بازاریابی مبتکرانه امسال، حتی بزرگسالان نیز هیجان زده می شوند تا پشت یک اسباب بازی نمادین جمع شوند. به طور معمول، این چیزی است که آنها با آن بزرگ شده اند (مانند باربی)، و لایه ای از نوستالژی را اضافه می کند که فرار را در دنیای خسته امروزی ارائه می دهد. و در حالی که برای فیلمی که بر اساس خط اسباب‌بازی ساخته شده است، به راحتی و بدون الهام ظاهر می‌شود، در واقع عناوینی وجود دارند که واقعاً خوب هستند. مطمئناً، سن شما ممکن است بر سطح لذت کلی شما تأثیر بگذارد، اما نمی توان انکار کرد که تماشای این فیلم ها سرگرم کننده است.

بیشتر بخوانید: خلاصه کامل ما را تماشا کنید ترانسفورماتورها سری فیلم

فرقی نمی‌کند بچه باشید یا در دل، چیزی بسیار آشنا و سرگرم‌کننده در تماشای یک اسباب بازی محبوب روی صفحه نمایش وجود دارد. از آنجایی که تعداد بیشتری از این فیلم‌ها دائماً اتفاق می‌افتند، بیایید با بهترین فیلم‌هایی که تاکنون بر اساس اسباب‌بازی‌ها ساخته شده‌اند، آشنا شویم.

بهترین فیلم های بر اساس اسباب بازی ها

اگرچه گاهی اوقات آنها با انگیزه های مالی هوس انگیز همراه هستند، فیلم های واقعاً خوبی بر اساس اسباب بازی های کودکان ساخته شده است.

فرانچایز فیلم های محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید

این فرنچایزها در زمان خود سرگرم کننده بودند – اما همه آنها از استقبال خود پیشی گرفتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search