هریسون فورد واکنش خود را به پایان «Dial of Destiny» نشان می‌دهد
اخبار سینما

هریسون فورد واکنش خود را به پایان «Dial of Destiny» نشان می‌دهد

پست زیر حاوی SPOILERS برای ایندیانا جونز و Dial of Destiny است.

زمانی که اعلام شد که ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت این آخرین فیلم ایندیانا جونز خواهد بود، بسیاری از مردم این را به این معنا می‌دانستند که ایندی قرار است به سطل فیلم ضربه بزند. احتمالاً به درد نمی خورد که این فیلم توسط جیمز منگولد کارگردانی شده است که قبلاً فیلم Logan را ساخته بود که برای ولورین قدیمی پایان چندان خوشی نداشت. (شاید به همین دلیل است که فیلم در باکس آفیس ضعیف عمل کرده است؟ مردم نمی خواهند مرگ ایندیانا جونز را ببینند؟)

اما نه، ایندی زنده می ماند شماره گیری سرنوشت. و در مصاحبه جدید با هفته نامه سرگرمیفورد می‌گوید که آنها به سختی درباره احتمال مرگ ایندی صحبت کرده‌اند، زیرا «فیلمنامه منتشر شد و ایندیانا جونز در حال مرگ نبود».

فورد فاش کرد که بعداً در مورد مرگ ایندی با منگولد صحبت کرده است، او به او گفت که نمی‌خواهد کسی باشد که ایندیانا جونز را کشت.

فورد افزود: “من فکر می کنم این انتخاب خوبی است که او را در شرایطی که در پایان فیلم می بینیم، رها کنیم.” “بیشتر مشکلات او حل شده است، به آنها رسیدگی شده است. فکر می کنم او به فرمی بازگشته است که ما دوست داریم او را در آن ببینیم. و من فکر می کنم این یک صحنه آخر فوق العاده است… من واقعاً آن را دوست دارم.»

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم ایندیانا جونز که هرگز ساخته نشد

خود منگولد گفت EW برای او “واقعاً هیچ جذابیتی وجود ندارد که فقط هزاران نفر را در یک تئاتر ببرد و با چکش به سر آنها بزند… مرگ پایانی نیست.” او توضیح داد که لوگان داستان بسیار متفاوتی بود، و آن فیلم به آن پایان نیاز داشت زیرا به داستان کلی شخصیت «طنز زیبایی» می داد.

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت اکنون در سینماها است

منبع

Home
Account
Cart
Search