والاک در تریلر «راهبه ۲» بازگشته است
اخبار سینما

والاک در تریلر «راهبه ۲» بازگشته است

هشت فیلم ساخته شده است احضار جهان تا کنون – و ممکن است شما را متعجب کنید اگر بدانید که موفق‌ترین آنها هیچ یک از آنها نبوده است. احضار کردن فیلم ها، یا هر کدام از فیلم‌هایی که عروسک ترسناک آنابل را نشان می‌دهد.

نه، بزرگترین ضربه احضار فرنچایز تا به امروز تولید کرده است راهبه. این فیلم که در سال 2018 اکران شد، 363.3 میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه 22 میلیون دلاری به دست آورد. بنابراین به طور طبیعی در حال حاضر وجود دارد راهبه دوم، که Taissa Farmiga نقش خود را از اول تکرار می کند راهبه به عنوان خواهر ایرنه راهبه شیطان شیطان والاک نیز بازگشته است و یک بار دیگر خودش را بازی می کند. (خوب، پس در واقع این بانی آرون است که نقش راهبه شیطانی شبح وار را بازی می کند.)

این شخصیت برای اولین بار در The Conjuring 2، جایی که او به عنوان آنتاگونیست شبح مانند دو قهرمان انسانی اصلی فرنچایز، اد و لورین وارن، محققین ماوراء الطبیعه با بازی پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا، خدمت کرد. (ورا فارمیگا خواهر بزرگتر تایسا فارمیگا است.) اولین راهبه یک پیش درآمد بود که چندین دهه قبل از رویدادهای اصلی اتفاق افتاد احضار کردن سلسله. بنابراین در طرح کلان چیزها، راهبه دوم دنباله ای بر یک پیش درآمد است.

تریلر برای راهبه دوم به نظر دقیقاً همان چیزی است که شما از دنیای آن انتظار دارید احضار فیلم ها. به زیر نگاهی بیندازید:

بیشتر بخوانید: یک دنباله جدید برای چیز در کارها؟

اینجاست راهبه دومخلاصه رسمی:

1956 – فرانسه. یک کشیش به قتل می رسد. یک شر در حال گسترش است. دنباله این فیلم موفق جهانی خواهر آیرین را دنبال می کند که بار دیگر با والاک، راهبه شیطان روبرو می شود.

راهبه دوم در تاریخ 8 سپتامبر در سینماها نمایش داده می شود.

Letterboxd 10 فیلم برتر سال 2023 (تا کنون)

منبع

Home
Account
Cart
Search