ربکا رومین در مجموعه فیلم های مردان ایکس «درام» را توصیف می کند
اخبار سینما

ربکا رومین در مجموعه فیلم های مردان ایکس «درام» را توصیف می کند

روباه مردان ایکس فرانچایز فیلم پایان یافت که توسط چندگانه کارگردانان مشکل ساز ربکا رومین، که نقش Mystique را در چندین فیلم بازی کرد، اخیراً در مصاحبه‌ای درباره تجربه‌اش با هر دوی آنها صحبت کرده است.

برایان سینگر کارگردانی کرد مردان ایکس، X2، مردان ایکس: روزهای آینده گذشته، و مردان ایکس: آخرالزمان، در حالی که برت رتنر برای کارگردانی وارد صحنه شد X-Men: The Last Stand بعد از اینکه سینگر تصمیم گرفت بسازد بازگشت سوپرمن به جای یک فیلم دیگر از مردان ایکس. راتنر در اواخر سال 2017 در جریان جنبش #MeToo فراخوانده شد، زمانی که چندین زن او را به آزار و اذیت یا تجاوز جنسی متهم کردند. سینگر با اتهامات خود مبنی بر حمله از سوی چندین مرد مواجه شد. او همچنین به عنوان کارگردان فیلم بیوگرافی ملکه جایگزین شد راپسودی بوهمی در طول تولید پس از اینکه گفته می شود او اغلب در صحنه فیلمبرداری غایب بود.

CLH1.CA.0e.0414.X220.0.1
فاکس قرن بیستم

بیشتر بخوانید: هر مردان ایکس رتبه بندی فیلم از بدترین تا بهترین

رومین گفت ایندیپندنت که “درام” در چند مورد وجود دارد مردان ایکس مجموعه ها او ادعا کرد که سینگر “گاهی اوقات آماده نمی آمد” اما وقتی او ظاهر می شد “او ظاهر می شد و بدون هیچ گونه آمادگی، عالی ترین صحنه ای را کارگردانی می کرد که توانسته بود بسازد، زیرا او فیلمساز خوبی است. ”

او حتی چیزهای خشن تری در مورد رتنر برای گفتن داشت…

از کار کردن باهاش ​​راضی نبودم [Brett Ratner]، اما او کنسل شده است. من در رابطه با #MeToo در مورد چیزی صحبت نکرده ام، زیرا با دو کارگردانی که با آنها کار کرده ام دو مشکل اساسی داشتم – و هر دوی آنها قبلاً مشکل خود را داشتند، یکی از آنها برت رتنر بود… من دوست نداشتم. لازم بود هر چیزی بگم من می دانم که دو نفری که با آنها کار می کردم این اتفاق افتاد و آنها مال خودشان را گرفتند… نیازی نیست چیز دیگری بگویم.

Romijn در حال حاضر در Paramount + دیده می شود Star Trek: Strange New Worlds سلسله.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Spider-Man: Across the Spider-Verse، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search