کینگزلی بن ادیر در تریلر «One Love» باب مارلی می شود
اخبار سینما

کینگزلی بن ادیر در تریلر «One Love» باب مارلی می شود

خوب، دوباره در مورد فصل بیوگرافی است، آن زمانی از سال که افراد مشهور در بیوگرافی های مجلل نقش افراد مشهور دیگر را بازی می کنند. و درست طبق برنامه، در اینجا یک تریلر برای باب مارلی: یک عشق، فیلمی تخیلی درباره ستاره نمادین رگی با بازی کینگزلی بن آدیر در نقش مارلی.

در اولین تریلر زیر می توانید بن آدیر را در نقش مارلی ببینید و بشنوید. (حداقل می توانید بشنوید که او به عنوان مارلی صحبت می کند؛ این قطعا صدای واقعی باب مارلی است که آهنگ های کلاسیک خود مانند “Jamming” و “Exodus” را می خواند.)

بیشتر بخوانید: 10 گروه فیلم تخیلی که دنیای ما را تکان دادند

بن آدیر که بریتانیایی است، در حال حاضر به عنوان یک رهبر در حال تغییر شکل Skrull در مارول دیده می شود. تهاجم مخفی سری، اما یک عشق اولین نقش برجسته او به عنوان یک شخصیت تاریخی نیست. در سال 2020، او در نقش مالکوم ایکس بازی کرد یک شب در میامی، فیلمی تخیلی درباره برخورد واقعی مالکوم، محمد علی، جیم براون و سام کوک.

یک عشق توسط رینالدو مارکوس گرین کارگردانی شد که فیلم قبلی او یک بیوگرافی بزرگ دیگر بود: شاه ریچارد، درباره زندگی ریچارد ویلیامز، پدر بزرگان تنیس سرنا و ونوس ویلیامز. علاوه بر بن آدیر، در فیلم جدید لاشانا لینچ در نقش ریتا همسر باب مارلی نیز بازی می‌کند.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

باب مارلی: ONE LOVE زندگی و موسیقی نمادی را جشن می‌گیرد که نسل‌ها را از طریق پیام عشق و اتحاد خود الهام بخشید. برای اولین بار در صفحه بزرگ، داستان قدرتمند باب در غلبه بر ناملایمات و سفر پشت موسیقی انقلابی او را کشف کنید.

باب مارلی: یک عشق قرار است در تاریخ 12 ژانویه 2024 در سینماها اکران شود. یادداشت‌های مطبوعاتی اشاره می‌کنند که این فیلم زندگی‌نامه‌ای «با مشارکت خانواده مارلی تولید شده است» که ممکن است چیزی باشد که باید در نظر داشت.

فرانچایز فیلم های محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید

این فرنچایزها در زمان خود سرگرم کننده بودند – اما همه آنها از استقبال خود پیشی گرفتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search