دیزنی هفته‌ها پس از نمایش فیلم دیزنی+ را کنار می‌کشد
اخبار سینما

دیزنی هفته‌ها پس از نمایش فیلم دیزنی+ را کنار می‌کشد

یک تهیه کننده معروف کارگردانی با استعداد بازیگرانی که شامل ستاره یک فرنچایز بزرگ هالیوود است. و همه اینها به فیلمی اضافه شد که دیزنی ظرف چند هفته از سرویس پخش خود حذف کرد.

این داستان عجیب و غم انگیز است دهانه، یک فیلم لایو اکشن دیزنی با بازی Ghostbusters: AfterlifeMckenna Grace و تولید شده توسط چیزهای عجیب و غریب و پسر آزادشاون لوی. کارگردانی این فیلم بر عهده کایل پاتریک آلوارز، فیلمساز با استعدادی است که از تلاش های قبلی او می توان نام برد آزمایش زندان استنفورد و با تمرین راحت تر دهانه در 12 می به Disney+ اضافه شد. کمتر از دو ماه بعد، این سرویس از این سرویس خارج شده است، آخرین عنوانی که در مجموعه اقدامات کاهش هزینه توسط دیزنی و بسیاری از رقبای آن از جریان خارج شده است.

حذف عنوان توسط مشاهده شد چه چیزی در دیزنی +، که اشاره کرد که دیزنی در یک پرونده SEC فاش کرد که “در پایان سه ماهه مالی موج کوچکتری از کاهش را انجام می دهد تا محتوای 400 میلیون دلاری دیگر را حذف کند.” این برش ها شامل سریال کوتاه مدت می شود شرکتی که شما نگه دارید و آلاسکا دیلی، همچنین دهانه.

بیشتر بخوانید: همه چیز جدید در دیزنی + در ماه جولای

در اینجا خلاصه رسمی دیزنی برای این پروژه بود، یک فیلم علمی تخیلی برای مخاطبان خانوادگی:

دهانهداستان کالب چانینگ (آیزایا راسل-بیلی) است که در یک مستعمره معدن در ماه بزرگ شده است و قرار است به دنبال مرگ پدرش (اسکات مسکودی) برای همیشه به یک سیاره دوردست بمانند. اما قبل از رفتن، برای برآوردن آخرین آرزوی پدرش، او و سه دوست صمیمی‌اش، دیلن (بیلی بارت)، بورنی (اورسن هانگ) و مارکوس (توماس بویس) و یک تازه وارد از زمین، ادیسون (مکنا گریس)، ربوده می‌شوند. مریخ نورد برای آخرین ماجراجویی در سفری برای کشف یک اسرار دهانه.

و در اینجا تریلر فیلم است – فیلمی که از زمان نوشتن این مقاله، واقعاً نمی توانید آن را تماشا کنید.

این تصور غلط در میان برخی از طرفداران سینما و تلویزیون وجود دارد که ما در عصر طلایی دسترسی بی سابقه ای زندگی می کنیم. که هر چیزی که تا کنون ساخته شده است اکنون فوراً در دسترس ماست. در حالی که خیلی چیزها هستند یافتن و تماشای آن آسان تر از همیشه است، آنچه در استریم موجود است نشان دهنده بخش کوچکی از تمام فیلم ها و نمایش هایی است که تاکنون ساخته شده اند.

یکی از مزایای اصلی اشتراک‌های استریم، دسترسی به ظاهر بی پایان آن به محتوا است. تا زمانی که ماهانه 10 یا 15 دلار خود را پرداخت کنید، می توانید چیزی را به تعداد نامحدود تماشا کنید. اما با حرکاتی مانند دهانهو حرکات قابل مقایسه توسط مکس، می بینیم که “نامحدود” آنطور که همیشه به نظر می رسد “بی پایان” نیست. در روزهای قدیم، اگر چیزی را در تئاتر از دست می‌دادید، مطمئن بودید که هنوز هم می‌توانید آن را زمانی که روی VHS یا DVD منتشر می‌شد تماشا کنید. وقتی یک فیلم استریم پایین کشیده می شود، دیگر از بین می رود.

ما می توانیم امیدوار باشیم که در نهایت بتواند نوعی دیگر از ویدیوهای خانگی یا انتشار دیجیتال را به دست آورد. شاید بشه. اما در این محیط کنونی این احتمال نیز وجود دارد که یک فیلم یک ماه اکران شود و شش هفته بعد بدون هیچ اثری از بین برود. که قطعا مایوس کننده است. حدس می‌زنم درس اینجا این است که اگر چیزی در پخش جریانی خوب به نظر می‌رسد، منتظر تماشای آن نباشید.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بدترین بازسازی های لایو اکشن دیزنی

دیزنی میلیاردها دلار از انیمیشن های کلاسیک خود را به عنوان فیلم های لایو اکشن بسته بندی کرده است. اما نتایج همیشه خوب نبوده…

منبع

Home
Account
Cart
Search