تام کروز می خواهد "ماموریت: غیرممکن" را در 80 سالگی بسازد
اخبار سینما

تام کروز می خواهد “ماموریت: غیرممکن” را در 80 سالگی بسازد

جدید ماموریت غیرممکن فیلم آنقدر عظیم است که آن را به دو قسمت تقسیم کردند. Dead Reckoning قسمت اول اولین نمایش در سینماها در اواخر این ماه، در حالی که بخش دوم سال آینده دنبال می شود. و بعد، همین، درست است؟ به این ترتیب سریالی را که نزدیک به 30 سال است ادامه دارد، می بندی.

این نیست. و مطمئناً این چیزی نیست که تهیه کننده/ستاره تام کروز برای آن در نظر دارد ماموریت غیرممکن. در میان تور مطبوعات جهانی برای Dead Reckoning قسمت اولکروز گفت Sydney Morning Herald جاه طلبی او این است که حداقل دو دهه دیگر اتان هانت را به عنوان جاسوس فوق العاده ادامه دهد تا او را در رده هریسون فورد قرار دهد که به تازگی تیتر یک فیلم جدید را منتشر کرده است. ایندیانا جونز در سن 80 سالگی

هریسون فورد یک افسانه است. امیدوارم همچنان ادامه دهم؛ من 20 سال فرصت دارم تا به او برسم.» کروز توضیح داد. “امیدوارم به ساختن ادامه دهم ماموریت غیرممکن فیلم تا زمانی که من به سن او برسم.» (کروز در حال حاضر 61 ساله است.)

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول
پارامونت

بیشتر بخوانید: 15 فیلمی که مخفیانه استعاره هایی برای فیلم سازی هستند

وقتی آنها اعلام کردند می توانستم این را قسم بخورم ماموریت: غیرممکن 7 و 8 به عنوان این شرکت بزرگ پشت سر هم که آنها این کار را انجام داده بودند، گفتند اینگونه بود که آنها در نهایت امتیاز را به پایان رساندند. اما واضح است که اشتباه می کردم! اگر کروز راهش را پیدا کند، دو تا از بزرگترین فیلم‌های اکشن را پشت سر هم می‌سازد و سپس … با توجه به میزان تولید دیگری، حداقل دو یا سه فیلم دیگر را می‌سازد. ماموریت غیرممکن فیلم ها.

حال باید توجه داشت که در حالی که ایندیانا جونز مطمئناً یک فیلم اکشن است، هریسون فورد 80 ساله به هیچ وجه در حد شیرین کاری‌هایی که تام کروز 61 ساله در بازی معمولی انجام می‌دهد، بازی نمی‌کند. ماموریت غیرممکن. در جدید ایندیفورد سوار اسب می‌شود، چند دعوای کوتاه دارد، یک یا دو سقوط می‌کند، اما تعداد زیادی بدل‌کار و CGI نیز در آن دخیل هستند. او از آسمان خراش ها آویزان نمی شود یا با موتور سیکلت از صخره ها می پرد. انجام این جور کارها در 80 سالگی… خوب، نمی‌خواهم بگویم که این یک مأموریت غیرممکن است، اما مطمئناً آسان نیست.

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول در تاریخ 12 جولای در سینماها اکران می شود. قسمت دوم فیلم قرار است در 28 ژوئن 2024 به نمایش درآید.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search