دی کاپریو و دنیرو در تریلر "Flower Moon".
اخبار سینما

تریلر Killers of the Flower Moon: اسکورسیزی! دنیرو! دی کاپریو!

جدیدترین حماسه جنایی تاریخی مارتین اسکورسیزی، قاتلان ماه گلاین فیلم چند ماه پیش در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. متأسفانه، آنهایی از ما که قایق تفریحی در ساحل کوت دازور لنگر انداخته‌ایم، باید برای دیدن آن تا پاییز صبر کنیم. این زمانی است که فیلم به سینماها و سپس به Apple TV+ می آید.

بررسی های خارج از کن بسیار خوب بود. این فیلم در حال حاضر 97 درصد در Rotten Tomatoes با بیش از 60 نقد داشته است. و تریلر فیلم مطمئناً چشمگیر به نظر می رسد: بازی های بزرگ و شدید از ستاره های قدیمی اسکورسیزی رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو، همراه با بازیگران مکمل شامل لیلی گلادستون، جسی پلمونز، تانتو کاردینال، جان لیتگو، برندان فریزر.

داستان که بر اساس کتاب غیرداستانی به همین نام نوشته دیوید گان است، درباره اتفاقی است که وقتی ملت اوسیج در دهه 1920 نفت را در اوکلاهاما کشف کرد و به طرز باورنکردنی ثروتمند شد – و سپس وقتی تاجران سفیدپوست درگیر می شوند چه اتفاقی می افتد. به نظر داستان خوبی نیست، مطمئناً. اما تریلر هیجان انگیز به نظر می رسد. آن را در زیر تماشا کنید

بیشتر بخوانید: هر فیلم مارتین اسکورسیزی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

این هم تریلر رسمی فیلم:

در آغاز قرن بیستم، نفت ثروتی را برای ملت اوسیج به ارمغان آورد که یک شبه به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شدند. ثروت این بومیان آمریکا بلافاصله مداخله‌گران سفیدپوست را جذب کرد، که قبل از متوسل شدن به قتل، تا آنجایی که می‌توانستند پول اوسیج را دستکاری، اخاذی و سرقت کردند. «قاتلان ماه گل» که بر اساس یک داستان واقعی و از طریق عاشقانه غیرمحتمل ارنست بورکهارت (لئوناردو دی کاپریو) و مولی کایل (لیلی گلادستون) روایت می شود، یک حماسه جنایی حماسی وسترن است که در آن عشق واقعی با خیانت غیرقابل توصیفی تلاقی می کند.

قاتلان ماه گل قرار است در تاریخ 6 اکتبر در سینماهای منتخب اکران شود، سپس در 20 اکتبر گسترش بیشتری پیدا کند. بعداً، این فیلم در Apple TV+ پخش خواهد شد. این فیلم در سینماهای آی مکس نیز اکران خواهد شد.

10 بازیگری که حیوانات را از فیلم و دکور پذیرفتند

منبع

Home
Account
Cart
Search