فیلم جدیدی با نام «Chronicles of Narnia» به نتفلیکس می آید
اخبار سینما

فیلم جدیدی با نام «Chronicles of Narnia» به نتفلیکس می آید

هفت کتاب در CS Lewis وجود دارد تواریخ نارنیاو اقتباس‌های بسیار بیشتری از داستان‌های لوئیس نسبت به فیلم، تلویزیون، رادیو و تئاتر. و حداقل یکی دو نفر دیگر وجود دارد.

نتفلیکس در پاییز ۲۰۱۸ حق ساخت فیلم‌ها و نمایش‌ها بر اساس مجموعه‌های ادبیات کودکانه مورد علاقه لوئیس را دریافت کرد. آنها تاکنون چیزی برای نمایش دادن ندارند، اما طبق گفته هالیوود ریپورتر آنها اکنون گرتا گرویگ، بازیگر تبدیل شده به کارگردان فیلم فوق العاده را دارند لیدی برد و زنان کوچک و آینده باربی فیلم، “ضمیمه کارگردانی یک فیلم بلند” از نارنیا.

بیشتر بخوانید: 25 بهترین نمایش های کودکانه تا به حال

تازه ترین نارنیا اقتباس سه فیلم در اواسط دهه 2000 تولید کرد: سال 2005 شیر، جادوگر و کمد لباس، سال 2008 شاهزاده کاسپین، و 2010 سفر سپیده دم. دو قسمت اول توسط اندرو آدامسون (کارگردان شرک!) و توسط دیزنی منتشر شد و سومین آن توسط مایکل آپتد کارگردانی شد و توسط فاکس منتشر شد. مجموع این سه فیلم در آمریکا 537 میلیون دلار و در سراسر جهان 1.58 میلیارد دلار فروش کردند. اینها اعداد قابل قبولی هستند، اگرچه هر دو فیلم دوم و سوم به شدت از عملکرد بسیار قوی‌تر فیلم اولیه افت کردند. را شیر نر، جادوگر و کمد لباس پس از آن، فرنچایز متوقف شد و حقوق مالکیت در نهایت به نتفلیکس منتقل شد.

اعلامیه های اصلی آنها در مورد نارنیا در مورد آرزوهای خود برای ساختن فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بر اساس مفهوم لوئیس درباره گروهی از کودکان انگلیسی که به دنیای فانتزی منتقل شده‌اند، صحبت کردند، جایی که آنها با یک شیر سخنگو برای متوقف کردن یک جادوگر شیطانی به نیروهایشان ملحق می‌شوند. این آخرین به روز رسانی از THR می گوید که گرویگ به طور خاص با فیلم های بلند درگیر است. حداقل، این قطعا یک جدایی بزرگ به عنوان کارگردان برای Gerwig خواهد بود.

فرانچایز فیلم های محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید

این فرنچایزها در زمان خود سرگرم کننده بودند – اما همه آنها از استقبال خود پیشی گرفتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search