Letterboxd 10 فیلم برتر سال 2023 تاکنون را نشان می دهد
اخبار سینما

Letterboxd 10 فیلم برتر سال 2023 تاکنون را نشان می دهد

تنها شبکه اجتماعی خوب Letterboxd است، جایی که کاربران می‌توانند فیلم‌هایی را که تماشا می‌کنند وارد کنند و آن‌ها را مرور کنند، و شبکه دوستانشان می‌توانند نظرات آنها را بخوانند و درباره آنها نظر بدهند. به علاوه: بدون محدودیت نرخ! در اصل یک بهشت ​​است.

Letterboxd همچنین یک حساب اینستاگرام واقعاً سرگرم کننده دارد که قطعاً برای هر عاشق فیلم ارزش دنبال کردن را دارد. آنها با ستاره‌ها و فیلمسازان درباره فیلم‌های مورد علاقه‌شان مصاحبه می‌کنند، سالگردهای سینمای کلاسیک را گرامی می‌دارند، و گاهی شما را در مورد عناوین مورد علاقه کاربران Letterboxd به‌روزرسانی می‌کنند. در حالی که سال 2023 به طور رسمی به نیمه رسیده است، آنها به تازگی فاش کردند که کدام عناوین امسال محبوب ترین هستند.

فیلم شماره 1 تعجب آور نیست، زیرا قبلاً بالاترین امتیاز را در تاریخ Letterboxd داشته است: Spider-Man: Across the Spider-Verse. اما بقیه ده‌ها شامل عناوین جالبی هستند. در زیر می توانید همه آنها را ببینید …

Letterboxd 10 فیلم برتر سال 2023 (تا کنون)

بیشتر بخوانید: در سراسر آیه عنکبوتی بالاترین امتیاز فیلم تا به حال در Letterboxd است

در یک همراه پست در سایت Letterboxd، در اینجا نحوه توصیف محبوب ترین فیلمشان است:

آیا شکی وجود داشت که مایلز مورالز در نیمه راه سال 2023 به صدر جدول Letterboxd خواهد رسید؟ Spider-Man: Across the Spider-Verse در رتبه اول همیشه قرار بود یک رویداد کانونی باشد، و تیم فیلم انیمیشن خلاقانه را افزایش داد، Spider-Punk را برای تشنگی درست وارد کرد، برای Spot مشتاق شد و این کار فوق العاده را با آن انجام داد. ضربات قلم مو در حال ذوب در جهان گوئن.

راستش کمی تعجب کردم جان ویک: فصل 4 به همان اندازه پایین است؛ فکر می‌کردم بعد از آن عنوان شماره ۲ استودیو بزرگ باشد در سراسر آیه عنکبوتی. اما من حدس می زنم که این نشان می دهد که چقدر محبوب است Guardians of the Galaxy Vol. 3 با هواداران بود مردم واقعا آن فیلم و پیامش را دوست داشتم. و دیدن عناوین کوچکتر در این لیست نیز بسیار خوب است، از جمله عناوین دلخراش زندگی های گذشته و کمدی رمانتیک با بازی فوق العاده راه چاودار.

همه این فیلم ها ارزش جستجو را دارند. دیدن اینکه چند نفر در پایان سال 2023 در لیست پر امتیازترین فیلم‌ها باقی می‌مانند، جالب خواهد بود.

بدترین فیلم های دهه 80 به نقل از Letterboxd

به گفته هزاران کاربر در وب سایت فیلم Letterboxd، این 15 فیلم بدترین فیلم منتشر شده در طول دهه 1980 هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search