«جان ویک 5» در حال توسعه است
اخبار سینما

فصل 5 ممکن است اتفاقی نیفتد

پست زیر حاوی اسپویلرهای پایان جان ویک است: فصل 4.

وضعیت از جان ویک: فصل 5 پس از کشتن سگش توسط میز بالا، فراز و نشیب های بیشتری نسبت به خود جان ویک داشته است. در ابتدا اعلام شد که این فیلم پشت سر هم ساخته می شود جان ویک: فصل 4. اما پس از آن فقط ساختند فصل 4و وقتی رسید، یک حماسه حماسی بود که (اسپایل‌ها) با مرگ ظاهری جان ویک به اوج خود رسید. این به ظاهر شانس الف را از بین می برد جان ویک: فصل 5 همیشه اتفاق می افتد، مگر اینکه این فصل پنجم شبیه تمرین اندی وارهول باشد که فقط یک شات بدون وقفه از قبر جان ویک به مدت دو ساعت و نیم باشد.

در مرگ جان ویک به اندازه کافی ابهام وجود داشت که باعث شد شکاف کوچکی برای ساختن یک دنباله بالقوه باز شود. از زمان انتشار جان ویک: فصل 4 ما چندین پاسخ مختلف در مورد اینکه آیا ممکن است این اتفاق بیفتد دریافت کرده ایم. کارگردان چاد استاهلسکی در ابتدا قاطعانه معتقد بود که فرنچایز اصلی فعلا به پایان رسیده است و در عوض سریال به اسپین آف هایی مانند نسخه آینده گسترش می یابد. بالرین فیلم و قاره ای سریال تلویزیونی. اما پس از آن توزیع کننده فیلم، Lionsgate، اساساً این را اعلام کرد فصل 5 قبلا در حال توسعه بود. پس… فکر می کنیم او برگشته است؟ یا نه؟ همه چیز کاملاً نامشخص است.

بیشتر بخوانید: این جان ویک: فصل 4 برش کارگردان بیش از سه ساعت است

بنابراین در اینجا جدیدترین، از Stalheski (از طریق مجله امپایر). به این سوال که آیا فصل 5 اتفاق می افتد یا نه، او پاسخ داد: “راستش نمی دانم.” سپس اضافه کرد

Lionsgate مشتاق انجام کارهای جان ویک بیشتر است، قابل درک است. اینکه یک کارگردان ملکی داشته باشد که بخواهد بیشتر از آن بسازد، بد نیست. فعلا نظری ندارم اما من می‌توانم فردا از خواب بیدار شوم و فکر خوبی داشته باشم که می‌خواهم به کیانو زنگ بزنم، یا او به من زنگ بزند، و ممکن است به این جمله برخورد کند: “اوه خدای من، ما باید همین الان این کار را انجام دهیم.”

استاهلسکی گفت که ایده‌هایی برای سکانس‌های اکشن دارد که در صورتی که تصمیم به ساخت فیلم پنجم بگیرند. اما در حال حاضر، حداقل از دیدگاه او، این یک اگر، نه a چه زمانی.

در این بین، جان ویک فیلم اسپین آف بالرین قرار است در تاریخ 7 ژوئن 2024 در سینماها اکران شود.

فرانچایز فیلم های محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید

این فرنچایزها در زمان خود سرگرم کننده بودند – اما همه آنها از استقبال خود پیشی گرفتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search