هر تخم مرغ عید پاک و پایان آن توضیح داده شده است
اخبار سینما

هر تخم مرغ عید پاک و پایان آن توضیح داده شده است

پست زیر حاوی SPOILERS برای ایندیانا جونز و Dial of Destiny است.

مضامین از ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت شامل زمان و پشیمانی و این دو دست به دست هم می دهند. وقتی بزرگ‌تر می‌شویم، باید اشتباهاتی را که در زندگی‌مان مرتکب شده‌ایم بشناسیم و با این واقعیت کنار بیاییم که شانس ما برای رستگاری در حال اتمام است.

دقیقا همین جاست شماره گیری سرنوشت ایندیانا جونز را پیدا می کند: او ماریون شکست خورده است، پسرش را از دست داده است و دانش آموزانش این روزها به سختی به آنچه که او به آنها یاد می دهد اهمیت می دهند. اما سپس دخترخوانده‌اش، هلنا شاو، ظاهر می‌شود و به او فرصتی می‌دهد تا ساعت را به عقب برگرداند – به صورت استعاری، و شاید به معنای واقعی کلمه – با درگیر کردن او در تعقیب یک اثر افسانه‌ای که می‌تواند راز زمان را در خود نگه دارد.

این فقط یکی از جزئیات جالب، تخم مرغ های عید پاک، و چیزهای کوچکی است که ممکن است از دست داده باشید ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت. در جدیدترین ویدیوی خود، همه تماس‌های کوچک ایندی را در این فیلم به شما نشان می‌دهیم که ممکن است ندیده باشید، و همچنین آن پایان وحشیانه و غافلگیرکننده را تجزیه می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چرا واقعاً این یادداشت عالی برای دکتر جونز است. برو بیرون در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: چگونه خالق مرد عنکبوتی نشان خود را بر ایندیانا جونز گذاشت

اگر آن ویدیو را دوست داشتید که تمام تخم مرغ های عید پاک و پایان آن را مرور کنید ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، ویدیوهای بیشتری را در زیر مشاهده کنید، از جمله حقایق زیادی در مورد سه فیلم کلاسیک ایندیانا جونز: مهاجمان کشتی گمشده، معبد عذاب، و آخرین جنگ صلیبی. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

بهترین فیلم ایندیانا جونز که هرگز ساخته نشد

چند سال قبل ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی فرانک دارابونت فیلمنامه ای بسیار مشابه (اما بسیار برتر) به نام نوشت ایندیانا جونز و شهر خدایان. در اینجا برخی از برجسته ترین تفاوت های آن با نسخه ساخته شده آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search