10 فرانچایز فیلم که باید زودتر به پایان می رسید
اخبار سینما

10 فرانچایز فیلم که باید زودتر به پایان می رسید

وقتی یک فیلم موفق است، این یک شاخص کاملا واضح است که تماشاگران از قسمت دوم لذت خواهند برد. به خصوص اگر آن فیلم را بتوان در زمره علمی تخیلی، اکشن یا سرگرمی کودکان طبقه بندی کرد. این‌ها انواع فیلم‌هایی هستند که خود را به فرنچایزها می‌رسانند – به سادگی چند شخصیت جدید اضافه کنید، یک مکان جدید را در خود جای دهید، و دنباله‌ای برای خود خواهید داشت. و فقط به همین جا ختم نمی شود. تا زمانی که یک فیلم به سهمیه‌های باکس آفیس خود می‌رسد، می‌توانید شرط ببندید که در چند سال آینده یک فیلم دیگر از نوع خود اکران شود. اما فقط به خاطر استودیوها می توان ساختن فیلم های بیشتر در یک فرنچایز به این معنی نیست که آنها باید. اگر ما در مورد یکپارچگی هنر صحبت می کنیم، یعنی.

نقطه ای فرا می رسد که هر فرنچایزی مسیر خود را طی می کند. شاید کارگردان منابع موجود برای استفاده از آن تمام شده باشد. شاید بازیگران اصلی قراردادشان را تمام کرده باشند. یا شاید به سادگی زمان زیادی بین فیلم ها سپری شده است. متأسفانه، به نظر می رسد که این نشانه ها اغلب در تعقیب یک برد دیگر در گیشه نادیده گرفته می شوند. حتی اگر یک فیلم نقدهای منفی از منتقدان دریافت کند، به این معنی نیست که مردم آن را نخواهند دید – به خصوص اگر تا این لحظه همه فیلم‌های این مجموعه را دیده باشند. اما، دنیایی را تصور کنید که در آن فروش بلیط اهمیتی ندارد. دنیایی که در آن یک فرنچایز فیلم می تواند به طور طبیعی به پایان برسد، صرفاً به این دلیل که داستان به پایان رسیده بود. در آن دنیا، این مجموعه فیلم‌ها به این اندازه طولانی نیستند.

در اینجا 10 فرنچایز فیلم محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید را معرفی می کنیم.

فرانچایز فیلم های محبوبی که باید زودتر به پایان می رسید

این فرنچایزها در زمان خود سرگرم کننده بودند – اما همه آنها از استقبال خود پیشی گرفتند.

بیشتر بخوانید: بدترین عناوین فیلم تاریخ

12 فیلمی که قرار بود فرنچایز را شروع کنند اما نشد

عوامل زیادی می توانند بر لغو یک دنباله تأثیر بگذارند، اما معمولاً می توان آن را به اعداد ضعیف باکس آفیس و/یا نقدهای بد ربط داد. در اینجا 12 فیلمی که دنباله‌ها یا فرنچایز آن‌ها پس از اکران ناامیدکننده‌شان لغو شدند، معرفی شده‌اند.

منبع

Home
Account
Cart
Search