«Dune» در تریلر «Part 2» بازمی‌گردد
اخبار سینما

«Dune» در تریلر «Part 2» بازمی‌گردد

زمانی که دنیس ویلنوو تصمیم گرفت اقتباس خود را از فرانک هربرت جدا کند تپه در دو بخش، او ریسک بزرگی می کرد. کتاب هربرت آنقدر عظیم است که مطمئناً به راحتی در یک فیلم جا نمی شود. (فقط از دیوید لینچ بپرسید.) اما برادران وارنر اجازه نداد ویلنوو در واقع هر دو نیمه فیلمش را همزمان بسازد. بنابراین ویلنوو ساخت تپه و باید امیدوار بود که فیلم به اندازه کافی خوب عمل کند تا بتواند نیمه پشتی داستان را توجیه کند. اگر اینطور نبود، خب، نسخه او از داستان هرگز حل نمی شد.

خوشبختانه، ویلنوو تپه به اندازه کافی موفقیت آمیز در سینماها، در جریان و با منتقدان بود که برادران وارنر به او مجوز نمایش داد. بخش دوم، که اکنون اواخر امسال به سینماها می آید. ادامه در کجا بخش اول پس از پایان، فیلم داستان پل آتریدس (تیموتی شالامه) را پس از نابودی خانواده و مرگ پدرش ادامه می‌دهد. بازیگران این دنباله شامل زندایا، ربکا فرگوسن، جاش برولین، آستین باتلر، فلورانس پیو، دیو باوتیستا، شارلوت رمپلینگ و خاویر باردم هستند. بازیگران جدید این بار شامل کریستوفر واکن است که به نظر می رسد برای بازی در نقش یک به دنیا آمده است تپه شخصیت.

تریلر را ببینید Dune: قسمت 2 زیر

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های علمی تخیلی ربع قرن گذشته

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

«تلماسه: قسمت دوم» به بررسی سفر اسطوره‌ای پل آتریدس می‌پردازد که با چانی و فریمن متحد می‌شود و در مسیر انتقام‌جویی از توطئه‌گرانی است که خانواده‌اش را نابود کردند. در مواجهه با انتخاب بین عشق زندگی خود و سرنوشت جهان شناخته شده، او تلاش می کند تا از آینده ای وحشتناک جلوگیری کند که فقط او می تواند پیش بینی کند.

تلماسه: قسمت دوم قرار است در تاریخ 3 نوامبر در سینماها اکران شود.

فیلم های علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

وقتی این فیلم‌های علمی تخیلی منتشر شدند، پیش‌بینی‌هایی برای آینده جامعه ارائه کردند – سال‌ها بعد، رسماً در گذشته قرار دارند.

منبع

Home
Account
Cart
Search