آنتونی مکی نمی داند چرا مارول عنوان "Cap 4" را تغییر داد
اخبار سینما

آنتونی مکی نمی داند چرا مارول عنوان “Cap 4” را تغییر داد

آنتونی مکی اخیرا اعلام کرد که عنوان بعدی کاپیتان آمریکا فیلم در حال تغییر بود، از کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی به کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع. فقط از او نپرسید چرا

مکی اخیراً با او نشسته است معکوس تا کمی در مورد دلیل تغییر عنوان صحبت کنیم. وقتی دقیقاً از او پرسیده شد که چرا این اتفاق افتاده است، او باید بگوید:

هیچ نظری ندارم. آنها می گفتند، “ما عنوان را تغییر می دهیم.” من می گفتم، “خیلی خب، بیا این کار را انجام دهیم.” پس همین بود.

بیشتر بخوانید: هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

طرفداران تصور می‌کنند که این تغییر می‌تواند ارتباطی با ارتباط منفی «نظم جدید جهانی» با تئوری‌های توطئه‌ای مختلف داشته باشد که به همین نام مشترک هستند، اما مارول هیچ اظهارنظر عمومی در مورد این تغییر نداده است – و واضح است که آنها به مکی توجهی نکرده‌اند. دلیل یا

هر نامی که باشد، این چهارمین خواهد بود کاپیتان آمریکا این فیلم، و اولین فیلمی است که آنتونی مکی را از زمانی که این عنوان ابرقهرمانی را در طول سریال دیزنی پلاس انتخاب کرد، بازی کرد. شاهین و سرباز زمستان. در این فیلم دنی رامیرز، کارل لومبلی و هریسون فورد نیز ایفای نقش می‌کنند که جایگزین ویلیام هرت فقید در نقش ژنرال “تندربولت” راس – رئیس جمهور فعلی “تندربولت” راس خواهد شد. این فیلم همچنین شامل چند بازیگر بازگشته است هالک باورنکردنیکه بیش از یک دهه است در MCU ظاهر نشده اند. لیو تایلر در نقش بتی راس و تیم بلیک نلسون در نقش رهبر. جولیوس اونا که قبلا کارگردانی کرده بود پارادوکس کلاورفیلد و لوس، کارگردانی فیلم را بر عهده دارد.

کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع قرار است در تاریخ 26 جولای 2024 در سینماها اکران شود.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Spider-Man: Across the Spider-Verse، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search