فیلم بعدی بتمن کارگردان خود را پیدا کرد
اخبار سینما

دی سی به بازیگری بتمن بعدی نزدیک نیست

پست زیر حاوی اسپویلرهای پایان فلش خواهد بود.

DC Universe جدید کلارک کنت و لوئیس لین خود را دارد: دیوید کورنزوت و ریچل برازناهان دو نقش اصلی فیلم آینده جیمز گان را بازی خواهند کرد. سوپرمن: میراث. سایر اعضای DCU جدید که توسط Gunn در حال توسعه است باید منتظر بمانند.

خود گان انتخاب بازیگران Corenswet و Brosnahan را پس از ظاهر شدن در تجارت های مختلف هالیوود تأیید کرد. اما زمانی که یکی از فالوورهای گان به پست اینستاگرام او پاسخ داد که «چقدر به بازیگری برای بتمن نزدیک هستیم؟» گان پاسخ داد: مایل ها و مایل ها دورتر.

بیشتر بخوانید: هر فلش حفره طرح و سوال بی پاسخ توضیح داده شده است

اولین فیلم بتمن DCU جدید با عنوان شجاع و جسور; استودیو دی سی گفته است که این فیلم دارای نسخه های جدیدی از بتمن و رابین خواهد بود و این رابین به طور خاص نسخه دامیان وین این شخصیت خواهد بود که پسر بروس با تالیا الغول است.

نظر گان به یک دلیل قابل توجه است. برخی از بینندگان پایان غافلگیر کننده را گرفته اند فلش – زمانی که بری آلن ازرا میلر دوباره تاریخ را بازنویسی می کند و دوباره دنیای توسعه یافته دی سی را تغییر می دهد، و بتمن از مایکل کیتون (که قبلا از بن افلک تبدیل شده بود) به جورج کلونی تبدیل می شود. او قرار است (دوباره) بتمن جدید را بازی کند.

این یک فرض منصفانه است. برادران وارنر یک معامله بزرگ در مورد فلش تغییر DCEU به جهان جدید Gunn. اگر کلونی در پایان بتمن (یا حداقل بروس وین) باشد فلش، آیا این بدان معنا نیست که او قرار است در آن بازی کند شجاع و پررنگ? کلونی مطمئناً به اندازه کافی بزرگ است که بتواند نقش بتمنی را بازی کند که پسر نوجوانی دارد که تبدیل به رابین می شود. ولی اظهار نظر گان تأیید می کند که نقش اصلی کلونی دقیقاً همین بوده است. یک فیلم کوتاه که صرفا به عنوان یک شوخی در نظر گرفته شده بود. بتمن بعدی ناشناخته باقی مانده است.

سوپرمن: میراث انتظار می رود در سال 2025 در سینماها نمایش داده شود. و قبل از آن شجاع و جسور، هنوز یک ثانیه باقی است بتمن فیلم در راه از کارگردان مت ریوز و ستاره رابرت پتینسون. برای اکران در 3 اکتبر 2025 برنامه ریزی شده است.

بازیگری های جنجالی ابرقهرمانی که نتیجه داد

وقتی برای اولین بار اعلام شد، طرفداران علاقه ای به ایفای این نقش ها نداشتند. اما همه با دیدن محصول نهایی بخشیده شدند.

منبع

Home
Account
Cart
Search