چگونه خالق مرد عنکبوتی اثر خود را بر ایندیانا جونز گذاشت
اخبار سینما

چگونه خالق مرد عنکبوتی اثر خود را بر ایندیانا جونز گذاشت

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت چهارمین دنباله ایندیانا جونز است – حداقل چهارمین فیلم سینما عاقبت معروف‌ترین باستان‌شناس سینما موضوع پروژه‌های بسیار زیادی در رسانه‌های دیگر بوده است، که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که داستان او را در بین قسمت‌های بزرگ‌نمایش ادامه دهد. او ستاره بود تواریخ ایندیانا جونز جوان در تلویزیون، و قهرمان یک سری بازی های کامپیوتری تحسین شده از جمله ایندیانا جونز و سرنوشت آتلانتیس. ایندی همچنین در حداقل 12 رمان بازی می کند و او را به چندین پارک تفریحی از جمله دیزنی لند تبدیل کرده است. ایندیانا جونز و معبد چشم ممنوعه.

ایندیانا جونز از اولین روزهای توسعه خود، با کمیک نیز گره خورده است. برخی از مهم‌ترین آثار هنری مفهومی برای این شخصیت توسط جیم استرانکو، هنرمند افسانه‌ای پشت اولین مارول نقاشی شده است. نیک فیوری، عامل SHIELD. سلسله. بعداً، کمیک ها مانند خانه دوم ایندی شدند، اگرچه برخی از ماجراهای مصور او در آنجا قبلاً در ابهام فرو رفته است.

به عنوان مثال: تعداد کمی متوجه می شوند که استیو دیتکو، خالق مرد عنکبوتی و به شدت خصوصی، یکی از طولانی ترین دویدن های خود را پس از اسپایدی در مارول انجام داده است. ایندیانا جونز سلسله.

Run on استیو دیتکو، خالق مرد عنکبوتی ایندیانا جونز

در طول دهه 1980، استیو دیتکو، یکی از خالقان مرد عنکبوتی، آثار هنری را به مارول ارائه کرد. ایندیانا جونز کتاب کمیک

بیشتر بخوانید: فابلمن ها باعث می شود پادشاهی جمجمه کریستالی خیلی جالب تر

طرفداران ایندیانا جونز سال ها در مورد تلاش برای ردیابی شماره 35 منتشر نشده صحبت کرده اند ماجراهای بیشتر ایندیانا جونز. در حالی که نکاتی وجود دارد که داستانی پیش از لغو کتاب در حال تولید بوده است، اگر صفحاتی توسط دیتکو برای آن تصویرسازی شده باشد، هرگز منتشر نشده اند. اگر هر یک از ماجراهای بیشتر شماره 35 وجود دارد، آنها همچنان یک مصنوع غبارآلود دیگر از دست رفته در تاریخ هستند، مانند صندوق عهد یا جام مقدس.

فیلم های علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

وقتی این فیلم‌های علمی تخیلی منتشر شدند، پیش‌بینی‌هایی برای آینده جامعه ارائه کردند – سال‌ها بعد، رسماً در گذشته قرار دارند.

منبع

Home
Account
Cart
Search