"Tron 3" تابستان امسال وارد تولید می شود
اخبار سینما

“Tron 3” تابستان امسال وارد تولید می شود

28 سال طول کشید تا به دست بیاید ترون: میراث بعد از اصل ترون. بنابراین از نظر فنی، حتی اگر 13 سال از آن زمان می گذرد ترون: میراث، ترون 3 هنوز هست مسیر اگر واقعاً در چند سال آینده اتفاق بیفتد، زودتر از موعد مقرر. و حالا به نظر می رسد که ممکن است؟

فیلم سومی که مدتی بعد در جهنم توسعه گرفتار شده است ترون: میراث در سال 2010 منتشر شد. انتظار می رود آخرین نسخه با بازی جرد لتو – و طبق گزارش جدیدی از تنوع، ایوان پیترز. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتظار می رود تولید این فیلم در ماه آگوست با بازی یواخیم رونینگ، که قبلا ساخته بود، آغاز شود. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales و Maleficent: معشوقه شیطان، به عنوان مدیر خدمت می کند.

بیشتر بخوانید: 10 فیلم علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

بعد از 28 سال ترون: میراث این فرنچایز را با داستانی با محوریت پسر قهرمان اصلی آن کوین فلین، که در واقعیت کامپیوتری «شبکه» به دنبال پدر گمشده‌اش می‌گردد، راه‌اندازی کرد. کارگردان آن جوزف کوسینسکی، در واقع روی نسخه خود کار می کرد ترون 3 که می توانست این مفهوم را «وارونه» کند و افراد کامپیوتری را وارد دنیای واقعی کند. سال گذشته، کوسینسکی گفت که این پروژه مدت کوتاهی پس از ساخت دیزنی به هم خورد ترون: میراث، این شرکت مارول را خرید و لوکاس فیلم، و پس از آن، آنها علاقه کمتری به تلاش برای گسترش کمتر محبوب و کمتر قابل بانک داشتند ترون.

اما لتو ظاهراً بزرگ است ترون طرفدار (او گفته است «هم بازی ویدیویی اصلی و هم فیلم [of Tron]او در کودکی تأثیر زیادی روی او گذاشت) و چند سالی است که به فیلم سومی پیوسته است. او اولین بار در سال 2017 با مواد مرتبط شد. سه سال پیش قرار بود در پروژه ای به نام بازی کند ترون: آرس.

این آخرین تکرار از ترون 3 هنوز تاریخ انتشار تایید شده ای ندارد.

بازیگران فیلمی که از دوبل های بدن برای صحنه های برهنه استفاده می کردند

وقتی صحبت از صحنه های سکس فیلم می شود، دیدن همیشه باور کردنی نیست…

منبع

Home
Account
Cart
Search